Ekranı bozuk telefondan veri kurtarma

Despott

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim eski Galaxy J7 2015 telefonum var ekrana görüntü gelmiyor dokunmatiği çalışıyor. Bu telefonu bilgisayara bağlayıp resimleri kurtarabilir miyim? Hangi uygulamalar gerek bunun için?

Merhaba. Benim eski Galaxy J7 2015 telefonum var ekrana görüntü gelmiyor dokunmatiği çalışıyor. Bu telefonu bilgisayara bağlayıp resimleri kurtarabilir miyim? Hangi uygulamalar gerek bunun için?

Telefonu şarj kablosu ile bilgisayara bağlayın. Bilgisayardan telefonun dosyasını açın. Dcım a girin. Photos var oradadır resimlerin.

Büyük ihtimalle telefonunuz dosya aktarımı modundadır. Kablo ile bilgisayara bağlayın eğer bilgisayar dosyaları görüntüle diyorsa direk alabilirsiniz. Eğer olmaz ise ekranınızı görebilmek için Micro Usb to HDMI kablolar var onlarla bir monitöre ya da televizyona ekran yansıtabilirsiniz.

Büyük ihtimalle telefonunuz dosya aktarımı modundadır. Kablo ile bilgisayara bağlayın eğer bilgisayar dosyaları görüntüle diyorsa direk alabilirsiniz. Eğer olmaz ise ekranınızı görebilmek için Micro USB to HDMI kablolar var onlarla bir monitöre ya da televizyona ekran yansıtabilirsiniz.

Benim de not5 var ekranı kırık ama calısıyor içinde çokk önemli bilgilerim var USB PC baglayınca şarj oluyor USB ayıkma kapalı sanırım dediginiz kabloyu alsam işe yarar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı