Büyük ihtimalle reddedilecek olan iade için ne yapılmalı?

French ArKaDaTa

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar almış olduğum ekran bu şekilde. Yarın aras kargoya iade edeceğim. Para iadesi isteyeceğim ancak ürün kullanılmış diyerek reddedecekler. Bu konuda tüketici hep mağduriyet yaşıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar almış olduğum ekran bu şekilde. Yarın aras kargoya iade edeceğim. Para iadesi isteyeceğim ancak ürün kullanılmış diyerek reddedecekler. Bu konuda tüketici hep mağduriyet yaşıyor. Ne yapmalıyım?

14 gün içinde koşulsuz şartsız iade hakkınız mevcut. Kabul etmezse thhye başvurun.

İnternetten alınan ürünlerde herhangi bir gerekçe olmadan 14 gün içinde iade hakkın var. Öyle kafana göre gidip kargoya verme, ara iade edeceğim de.

Tam olarak nereyi arıyorum? Eğer ürün sıkıntılıysa ben iade edemiyorum diye biliyorum ancak tamamdır. Hasarlı ürün değil de koşulsuz iade olarak alacağım kodu. Teşekkürler

Ürünün kusurlu olmasına gerek yok. 14 gün geçmediği sürece paşa gönlün isterse iade edebilirsin.

Satın aldığın mağazayla iletişime geç. Mesela ben Huawei'den almıştım, müşteri hizmetlerini arayıp iade talebi oluşturdum. Bana kod gönderdiler, kodu Aras Kargo'ya verdiğimde ücretsiz şekilde paketi aldılar her şeyi halletiler.

Ürünün kusurlu olmasına gerek yok. 14 gün geçmediği sürece paşa gönlün isterse iade edebilirsin.

Satın aldığın mağazayla iletişime geç. Mesela ben Huawei'den almıştım, müşteri hizmetlerini arayıp iade talebi oluşturdum. Bana kod gönderdiler, kodu Aras Kargo'ya verdiğimde ücretsiz şekilde paketi aldılar her şeyi halletiler.

Aynen tamamdır. Öneriniz için çok teşekkür ederim. Umarım ürün kusurlu diye suçlayıp reddedemezler. Sonuçta koşulsuz iade. Banane.

Mağaza ile iletişime geçtim. Bozuk olduğunu kabul etti ve iade alacağını söyledi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı