Ekranı Gidik Telefondan Veri Kurtarma

Ekran 300 TL civarı nette İstanbul da Fatih'te 200e falan bulunur geçenlerde kırdım farklı bir telefon 280 tlydi ekran nette 180e aldım orijinalden bir farkı yok çıtalı kendim söktüm telefonu her şeyi ekrana monteledim.
Elinize sağlık, beceriksiz olduğum için monteleme işine giremeyeceğim ama yakın bir fiyata yaptırabilir miyim? Bebek taraflarında 600 civarı fiyat verdiler, telefon 5 senelik ve 500e alındı o yüzden saçma gelmişti tamir.

Elinize sağlık, beceriksiz olduğum için monteleme işine giremeyeceğim ama yakın bir fiyata yaptırabilir miyim? Bebek taraflarında 600 civarı fiyat verdiler, telefon 5 senelik ve 500e alındı o yüzden saçma gelmişti tamir.

Açıkçası fazla anlamıyosanız tek almayın da uğraşmayında derim tanıdık birini bulmanız lazım Fatih'te ben hanları gezerek ekran sordum bir sürü yerde fiyat ve kalite değişiyor hepsine sormadım ya da öyle telefoncu falan tanıyosanız ekran alsam takar mısınız diye rica edebilirsiniz.

Teşekkürler bilgi için. WhatsApp ve DCIM dosyalarını kopyaladım ama Android/Data dosyası şifreli diye biliyorum, onun için yapabileceğim bir şey var mı?
@drmstafaa Fotoğraflar ve WhatsApp tamam, uygulama dosyaları için tavsiyeniz var mı?
@Polorchen Pin vardı ama parmak izi çalıştığı için erişebiliyorum dosyalara bilgisayardan.

Nasıl kurtardınız erişim izni vermeden?

Bugün telefonumu düşürme gafletinde bulundum. Ekrana ışık gelmiyor, çatladı falan ama bilgisayara bağlayınca depolamayı görebiliyorum. Dosyalardan ne kadarını, nasıl kurtarırım bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

Hemen yardım edeyim benim de başıma gelmişti [RESMİ] FoneLab Android Veri Kurtarma ile Silinen Dosyaları Kurtarın
Bu sitedeki programdan her verinizi kurtarabilirsiniz işinize yaradı ise çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Nasıl kurtardınız erişim izni vermeden?
Bilgisayara daha önceden bağladığım için erişim izni istemiyor ekran kilidi açık oldukça. Ekran kilidini de parmak iziyle açtım.

@HDDKullanıyorum linkteki programı daha önce kullanmayı denemiştim. 2 saat boyunca programları çektikten sonra erişim için para istedi. Ransomware anlayacağınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı