Ekranı kırık laptop kullanılır mı?

yusufemre2

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Ekranında kırık olan bir laptopum var, ekranın bir kısmı çalışıyor bir kısmı çalışmıyor.
HDMI ile TV'ye bağlayıp kullanabilir miyim? Herhangi bir sorun veya laptopa bir hasar gelir mi?

Ekranında kırık olan bir laptopum var, ekranın bir kısmı çalışıyor bir kısmı çalışmıyor.
HDMI ile TV'ye bağlayıp kullanabilir miyim? Herhangi bir sorun veya laptopa bir hasar gelir mi?
Kırık ekrandan oynarken yer yer sorunlar çıkabilir tabii ki fakat TV ye bağlarsan herhangi bir sorun çıkmaz.

Ben bilinçli olarak kırık ekranlı laptop almıştım ucuz olduğu için. Televizyona bağlayıp kullanmak amacıyla almıştım hala ara ara kullanıyorum. Bence kırık ekranlı laptopları para ve parça harcamadan değerlendirmenin en iyi yolu.

Arkadaşım yıllar önce eski laptopunun ekranını tamamen söküp televizyona bağlamıştı hem şık duruyordu hem de çok işlevseldi. Smart TV'ler yok tabi o zamanlar baya hoşuma gitmişti :)

Yeni konular

Geri
Yukarı