Ekranı kırık laptopa harici monitör bağlamak

toolz19

Hectopat
Merhabalar, laptopun ekran kırık ve klavyesi çalışmıyor. Ben format atmayı denedim yarıda kalmış ve bir daha bilgisayarımı açamadım. Daha önce kullanıyordum harici monitör ile, HDMI ile bağlıyordum. Yine aynı işlemi yapmaya çalıştığımda monitörde sinyal yok hatası alıyorum. Tuş kombinasyonlarının hepsini denedim, hatta laptop ekranını açıp bağlantı kablolarını çıkarıp denedim. Yine aynı, sinyal yok. Nasıl çözeceğim? Yardımcı olabilir misiniz?

Cihazın markası nedir? Güzel bir taktik vereyim, bilgisayarı tamamen kapat. Açma tuşuna bas. Basar basmaz hemen kapağı kapat. Çoğu modelde işe yarar :)
merhaba ideapad 300 15 ısk var denedim ama yine olmadı öneriniz varmıdır ekranı açtıktan sonra direkt kapatıyorum.
Merhabalar, laptopun ekran kırık ve klavyesi çalışmıyor. Ben format atmayı denedim yarıda kalmış ve bir daha bilgisayarımı açamadım. Daha önce kullanıyordum harici monitör ile, HDMI ile bağlıyordum. Yine aynı işlemi yapmaya çalıştığımda monitörde sinyal yok hatası alıyorum. Tuş kombinasyonlarının hepsini denedim, hatta laptop ekranını açıp bağlantı kablolarını çıkarıp denedim. Yine aynı, sinyal yok. Nasıl çözeceğim? Yardımcı olabilir misiniz?
açılırken 1 2 sn bekle ekranı aç kapat 1. ekran oluyor
merhaba kırık ekranı sökün pimini çıkarın ve ucunda bant varsa onla dolayın

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı