Ekranı Kırık Laptopta Format Atamama Sorunu

Hamza S.

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski bir laptopum var ve ekranı kırık bu yüzden plazmaya VGA ile bağlayıp kullanıyorum. Bu laptopa format atmak için USB belleği vs. hazırladım ardından yeniden başlattım ve F10'a basarak BIOS'a girdim (aslında girip giremediğimi ekran kırık olduğu için göremiyorum ama eğer girememiş olsaydım yüklenme ekranı gelirdi plazmaya ) tabi BIOS ayarlarını göremediğim için format atamadım.

Daha sonra başka bir yol denedim Bilgisayar ayarları > Güncelleştirme ve kurtarma > Kurtarma > Her şeyi kaldırın ve Windows'u yeniden yükleyin, bu kısımdan sonra bir ekran geldi ve bir kaç şey seçtikten sonra Windows 10 ISO dosyası yüklü olan USB belleği seçtim ama sonuç gene aynı bir anda plazmadaki görüntü gidip laptop ekranına geçti ve gene format atamadım.

Önerebileceğiniz başka bir format atma yolu var mı ya da ekranın gitmesini önleyebilecek bir şey.

İşletim sistemim : Windows 8.1
Laptop modeli : Samsung NP335V5C-S0BTR

Son düzenleyen: Moderatör:
Panelin arkasından parça numarasını öğrenip sahibinden.com'da ikinciel ilanlara bak, görüntüyü başka şekilde biosta göremezsin. Ya da aynı üründen bir tane bulup onda kurabilirsin ki bu imkanın olsa yapardın herhalde. Youtube'da ürüne ait bios görseli varsa körlemesine şansını da deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı