Ekranı kırık telefonu bilgisayardan kontrol etme

Cyprech

Hectopat
Daha fazla  
Anlık sinir sonucu 4 yıllık Lenovo K6 model telefonumu yere fırlattım ve kırıldı. Telefon çok feci şekilde hasarlı ama bir şekilde çalışıyor. Ekrana ne görüntü geliyor ne de dokunmatik çalışıyor. Vysor adlı programı denedim fakat telefonu görmedi. Telefonu bir şekilde kontrol etmemin yolu var mıdır?

Anlık sinir sonucu 4 yıllık Lenovo K6 model telefonumu yere fırlattım ve kırıldı. Telefon çok feci şekilde hasarlı ama bir şekilde çalışıyor. Ekrana ne görüntü geliyor ne de dokunmatik çalışıyor. Vysor adlı programı denedim fakat telefonu görmedi. Telefonu bir şekilde kontrol etmemin yolu var mıdır?

Belki anakart gitti bir würü şey olabilir. Pek bir şey anlamazsın. PC ile.

Sanmam hocam, elveda deyin.

Belki anakart gitti bir würü şey olabilir. Pek bir şey anlamazsın. PC ile.
Sanmam hocam, elveda deyin.
Telefona hala bildirim geliyor ve önceden bilgisayara bağladığım WhatsApp Web hala çalışıyor. Telefonu şarja takınca şarj oluyor ve bilgisayara USB ile bağlayınca MTP USB Aygıtı şeklinde gözüküyor. Yolu yok mudur cidden?

Telefona hala bildirim geliyor ve önceden bilgisayara bağladığım WhatsApp Web hala çalışıyor. Telefonu şarja takınca şarj oluyor ve bilgisayara USB ile bağlayınca MTP USB aygıtı şeklinde gözüküyor. Yolu yok mudur cidden?

Kasa büküklük var mı kamera ya elvada diyebiliriz bence ekran dokunmatik ekran değişitirilecek masrafda masraf.

Kasa büküklük var mı kamera ya elvada diyebiliriz bence ekran dokunmatik ekran değişitirilecek masrafda masraf.
Telefonun üst kısmında hiçbir sıkıntı yok sadece alt kısmı yamuldu. Amacım telefonu tamir ettirmek değil zaten yenisini almayı düşünüyorum. Tek amacım telefondaki verileri kurtarmak.

Telefonun üst kısmında hiçbir sıkıntı yok sadece alt kısmı yamuldu. Amacım telefonu tamir ettirmek değil zaten yenisini almayı düşünüyorum. Tek amacım telefondaki verileri kurtarmak.

Telefonun depolama kısmını görüyor mu bilgasayar.

Cihaz açıkken geliştirici seçeneklerinden "USB hata ayıklama modu"nu acmadiysaniz profesyonel şirketlere başvurmanız gerek diye biliyorum.

Geri
Yukarı