Ekranı TV'ye yansıtma

fixit

Kilopat
Kablosuz olarak aynı ağa bağlı olan cihazlarım arasında ekran paylaşımı yapmak istiyorum. Windows 10 kurulu iken tarayıcı(Chrome) üzerinden diğer(sağ üst 3 nokta) > yayınla seçeneğini seçerek bilgisayar ekranımı televizyonuma yansıtabiliyordum. Ancak Windows 7'ye geçtikten sonra aynı şeyi yapamıyorum. Aynı yolu izliyorum cihaz görünüyor fakat seçilemiyor. Diğer tarayıcılarda da durum aynı. Bana yardımcı olur musunuz?

ekrann.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz olarak aynı ağa bağlı olan cihazlarım arasında ekran paylaşımı yapmak istiyorum. Windows 10 kurulu iken tarayıcı(Chrome) üzerinden diğer(sağ üst 3 nokta) > yayınla seçeneğini seçerek bilgisayar ekranımı televizyonuma yansıtabiliyordum. Ancak Windows 7'ye geçtikten sonra aynı şeyi yapamıyorum. Aynı yolu izliyorum cihaz görünüyor fakat seçilemiyor. Diğer tarayıcılarda da durum aynı. Bana yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 900305

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
He bil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

He bilgisayar ekranıymış çok pardon :D

HDMI kablo.

Exxen.
Anlayamadım. Kablosuz aktarım istiyorum.
Ağ üzerinden tanıtmanız gerekiyor. Windows 7'de nasıl oluyordu veya oluyor muydu hatırlamıyorum.
Nasıl olacak hocam o yardımcı olma şansınız var mı? Biraz araştırdım işimi yarayacak bir kaynağa rastlayamadım
He bil.

He bilgisayar ekranıymış çok pardon :D

Hocam zaten aktarımın kablosuz olmasını istiyorum.

Geri
Yukarı