Ekranım gidip geliyor

feawen

Decapat
Daha fazla  
Stabil şekilde kullandığım monitörüm şu 2 gündür falan arada ekranı gidip geliyor. Direkt HDMI kullanıyorum, kabloda bir problem yok. Ancak kullandığım prize başka bir fiş takılırken monitörümün gittiğini yakaladım. Akım ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum, size de sormak istedim. Akım koruyucu priz önerisi de verirseniz sevinirim.

Stabil şekilde kullandığım monitörüm şu 2 gündür falan arada ekranı gidip geliyor. Direkt HDMI kullanıyorum, kabloda bir problem yok. Ancak kullandığım prize başka bir fiş takılırken monitörümün gittiğini yakaladım. Akım ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum, size de sormak istedim. Akım koruyucu priz önerisi de verirseniz sevinirim.
Sürücüler güncel mi ?

Ben de laptopu TV'ye HDMI ile bağladığım zaman ara sıra TV ekranının tak diye gidip 2-3 saniye sonra geri geldiğini biliyorum. Üçlü prize takılı halde Laptop, TV ve epey fazla güç kullanan bir derin dondurucu var. Sizde de bunun gibi bir sebepten dolayı oluyor olabilir. Bir keresinde de yine bu sebepten dolayı TV'nin artık ekran kartı mı güç kablosu mu ne bir şeyi zarar görmüştü açılmıyordu. 600-700 tl civarında bir masraf çıkmıştı. Şu an bile o TV'nin fişini çekip metal borulara elimi dokundurunca elektrik çarpıyor. Mümkünse eğer doğrudan tek priz ile kullanmaya çalışın.

Vadesi dolmuş, geçmiş olsun.

Geri
Yukarı