Ekranın Alt Kenarında Renkli Çizgiler Çıkıyor

Syatix

Hectopat
Bigisayarımı bugün açtığımda ekranımın alt kenarında yatay çizgi şeklinde bir görüntü oluşuyor ve bilgisayarı açıldıktan birkaç dakika sonra kayboluyorlar. Daha önce ekran kartım yandığında tüm ekranda renk değişimleri oluyordu. Ben de ekran kartı yandı sandım fakat oyunlara girdiğimde bir sıkıntı çıkmadı. Ekran kartı fanlarımı kontrol ettim çalışıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resim atmanız daha iyi olabilir. Bu arada, sisteminiz nedir?
Sistemim 8 GB ram, GTX1060 3GB, i5 7400. Bilgisayarı birkaç defa yeniden başlattım fakat bir sorun oluşmadı.
IMG_20210221_115044.jpgIMG_20210221_115052.jpg
Bu şekilde renkli çizgiler oluşuyor. Ekranın alt kenarında.

Son düzenleme:
Bigisayarımı bugün açtığımda ekranımın alt kenarında yatay çizgi şeklinde bir görüntü oluşuyor ve bilgisayarı açıldıktan birkaç dakika sonra kayboluyorlar. Daha önce ekran kartım yandığında tüm ekranda renk değişimleri oluyordu. Ben de ekran kartı yandı sandım fakat oyunlara girdiğimde bir sıkıntı çıkmadı. Ekran kartı fanlarımı kontrol ettim çalışıyorlar.
Hocam bi kabloyu değiştirin ve deneyin düzelmez ise farklı bir monitörde deneyin bilgisayarı daha sonra farkı bir bilgisayara bağlayın ekran kartını sorun devam edicek mi bakalım

Geri
Yukarı