Ekranın bir anda gidiyor ve ekran kartı sürücüsü siliniyor

White_50

Centipat
Daha fazla  
Bir anda ekran gidiyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum bir bakıyorum ekran kartı driveri gitmiş yeniden yüklüyorum düzeliyor ama gene sonra oluyor. Bunun sebebini bilen var mı? Bazen de kendi kendine düzeliyor çok değişik bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir anda ekran gidiyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum bir bakıyorum ekran kartı driveri gitmiş yeniden yüklüyorum düzeliyor ama gene sonra oluyor. Bunun sebebini bilen var mı? Bazen de kendi kendine düzeliyor çok değişik bir durum.
Aynı durum bende de mevcut geçici çözümü basit ama bir anda olması can sıkıcı.

Değil sanırsam bakayım bir

Windows Update kendisi driver gibi bir şey yükledi düzeldi. Ekran kartı çalışiyor umarım bir daha olmaz
Windows Update driver kurduğu için çakışma yapıyor. Windows Update'i devre dışı bırak. DDU ile sürücüyü kaldır. Daha sonra sürücüyü kendin kur.

Windows Update driver kurduğu için çakışma yapıyor. Windows Update'i devre dışı bırak. DDU ile sürücüyü kaldır. Daha sonra sürücüyü kendin kur.

Gene oldu Windows Update inkinden devre dışı bırakıp dediğini yapacm simdi

Hocam gene olmadı ya yaptım dediğini yine gitti ekran

Yaptım gene gidiyor vallahi Erkan anlamadım gitti bir de tam tersini yaptım DDU ile sildim Windows Update inkini tek yükledim gene gidiyor ekran format mi atsam ne yapsam hocam

Aynı durum bende de mevcut geçici çözümü basit ama bir anda olması can sıkıcı.

Hocam yok mu kesin düzeltme yolu vallahi bıktım formatki atsam ne yapsam

Son düzenleme:
Gene oldu Windows Update inkinden devre dışı bırakıp dediğini yapacm simdi

Hocam gene olmadı ya yaptım dediğini yine gitti ekran

Yaptım gene gidiyor vallahi Erkan anlamadım gitti bir de tam tersini yaptım DDU ile sildim Windows Update inkini tek yükledim gene gidiyor ekran format mi atsam ne yapsam hocam

Hocam yok mu kesin düzeltme yolu vallahi bıktım formatki atsam ne yapsam
Orjinal değil de düzenlenmiş sürümler kurmayı dene. Onlarda Windows Update bulunmaz. Daha sonra ekran kartını kur. AtlasOS, Windows 10 Lite vb. sürümler deneyebilirsin. GhostSpectre deneme, onda Update aktif.

Geri
Yukarı