Ekranın kendiliğinden kararması

Shevchenko

Hectopat
Daha fazla  
Dostlarım benim bilgisayarımın ekranı durduk yere kararıyor, ama diğer her şey normal çalışıyor. Mesela bir video izliyorsanız arkadan videonun sesleri gelmeye devam ediyor fakat ekran kararmış oluyor ve hani flash belleği takarsınız da bir ses gelir ya böyle dı dın diye öyle bir ses geliyor. Sonra ekran tekrar geliyor bazen de hiç gelmiyor. Bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor. Bunun çözümünü veya sorunun ne olduğunu bilen varsa cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranı yaklaşık 3 ay başka bir bilgisayarda kullandım ama hiç böyle bir şey olmadı. Ram veya güç kaynağından olabilir mi?

Bir de mesela cs oynadığım anda ekran gidip gelirse cs yanıt vermiyor.

Peki başka bir kablo ile denedin mi? Eğer varsa başka giriş üzerinde de deneyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki başka bir kablo ile denedin mi? Eğer varsa başka giriş üzerinde de deneyebilirsin.
başka kablo üzerinden denemedim. Başka girişte yok maalesef. şimdi yeni bir şey oldu ekran gidip geldikten sonra ekran küçülüyor 4:3 ekran oluyor(her zaman olmuyor böyle) düzeltmek için ayarlardan düzeltmek gerekiyor. PSU'dan olma ihtimali var mıdır?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı