Ekranın sağ altında bildirim şeklinde reklam çıkıyor

Steo

Hectopat
Yer
DÜNYA
Daha fazla  
Bilgisayarda eskiden bilgisayarı açınca Chrome üzerinden reklam açılıyordu, onu çözdüm. Şimdi sağ altta Instagram'da seni şu kişiler engelledi gibi şeyler bildirim olarak çıkmaya başladı, basınca da bir siteye atıyor. Ne olduğunu anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayarda eskiden bilgisayarı açınca Chrome üzerinden reklam açılıyordu, onu çözdüm. Şimdi sağ altta Instagram'da seni şu kişiler engelledi gibi şeyler bildirim olarak çıkmaya başladı, basınca da bir siteye atıyor. Ne olduğunu anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  1. Başlangıç düğmesini ve ardından Ayarlar öğesini seçin.
  2. Sistem > Bildirimler ve eylemler'e gidin.
  3. Uygulamalardan ve diğer gönderenlerden bildirim alın seçeneğini kapalı yapın.

Artı -2 Eksi
Herhangi bir sitenin bildirimlerini açmış olmalısınız. Chrome ayarlarından gizlilik kısmına gelerek, oradan bildirim bölümüne geçin. Bildirimlerini açtığınız siteleri o listeden kaldırabilirsiniz.

Google'dan bir web sitesine bildirim izni vermiş olabilirsiniz.

1623681479796.png

Bu yolu takip edin.

Ek olarak senkron ayarını kapatıp bildirimleri engelleyin.

Siteyi tamamen engelleyebiliyor muyum / silebiliyor muyum.
Evet engeleyebilirsiniz. Burada nasıl site engeleyebilceğiniz yazıyor.
Ama bence siteyi engelemeden önce bunları yapmayı deneyin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu bildirimler Chrome üzerinden geliyor. Windows Ayarlar > Sistem > Bildirimler ve eylemler bölümünden Google Chrome'yi kapatın. Bunun dışında Chrome reklam virüsünden şüpheleniyorsanız Malwarebytes ile taratın.

Çözülmezse ADWCleaner kullanın.

Sorununuz çözüldüyse lütfen çözüm olarak işaretleyin.
Sorumluluk kabul etmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı