Ekrem İmamoğlu ile Gençlik Festivali

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aralarında Tuna Akşen ve Mete Özbey'in de bulunduğu Gençlik Festivali, 19 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Yayıncılar Ekrem İmamoğlu'na zor sordu ve İmamoğlu da tek tek cevapladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu adam zamanında göreve geldiğinde. Su faturasını düşüreceğim dedi. Sözünü tuttu. Yalova Belediyesi maliyesi açık verdi diye. Benim her sabah kullandığım metroya yüzde 40 zam yaptı. Yani 2.50'den oldu 3.50.benim patronum veya devlet kimseye yüzde %40 zam yapmıyor. Sonra kaz dağları ile ilgili haklı haksız açıklama yapıyor. Tabi konuşabilir bu onun en doğal hakkı. Sonra başakşehir çam sakura hastanesinin yolu yapılacak ekrem imamoğlu ortada yok. Ulaştırma bakanı ilgileniyor. İnsanlar bu adam için vergi ödüyor. Herkes akp ye eleştiriyor. Chp ismet inönü döneminde 27 sene boyunca bu ülkeyi yönetti. hiçbir faaliyet yapmadı arkadaşım. Bülent ecevit bile chp den ayrıldı kendi partisini kurdu. Biraz araştır.
Reis İsmet İnönü zamanının şartlarını düşünsek iyi olmaz mı? Hani 2.Dünya Savaşı vardı. Bir tarftan Naziler bir taraftan Sovyetler'in bize saldırma ihtimali vardı. Savaşın sonunda mali kriz oldu. İmamoğlu kazandı diye sinirlisiniz anlıyorum ama başka yerde ağlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanların dış görünüşü ile dalga geçmeniz çok yanlış. Sosyaldeki yaşınız doğruysa ve hala insanların dış görünüşü ile dalga geçiyorsanız gerçekten üzüldüm sizin adınıza. Size iyi günler dilerim.

Yazdıklarım dışında sadece dış görünüşe cevap yazmanız eğri eğri doğruya doğru yazmanızdan kaçman. Diğer yazdıklarıma neden yorum yazmıyon. Bunu kendin düşün bence.

TikTok uygulamasını indirmedim bile. Siz malum haber kaynağını bırakın bence :)

Sen gülmeye devam et. 🙂 Gülenleri rahatsız etmeyelim. Bu ülkenin nasıl yönetildiği bilmek için TV progrmanına zaten ihtiyacımız yok.

Hocam iyi misiniz? Neden işime gelmesin? Tarafsız biri olduğumu neredeyse herkes biliyor (açtığım konulardan anlarsın) siz benim anlatmak istediğimi anlamadınız sanırım, benim dediğim "bu konudan nasıl başka konuya geçtik?" Sorusudur. CHP ya da AKP tuttuğumu nereden çıkardınız?

Yazdıklarım dışında sadece dış görünüşe cevap yazmanız eğri eğri doğruya doğru yazmanızdan kaçman. Diğer yazdıklarıma neden yorum yazmıyorsun. Bunu kendin düşün bence.

Tamam hocam siz haklısınız. Küçük bir söz eklemek istiyorum.
Ustam mutluluğun sırrı nedir? - aptallarla tartışmayacaksın. - ustam sır bu olamaz bence... - haklısın evladım.

Gençlerden oy istiyorlar gençlerin yararına dokunan hiçbir şey yok bilgisayar fiyatları ne öyle ev alıyoruz sanki.

Gençlerden oy istiyorlar gençlerin yararına dokunan hiçbir şey yok bilgisayar fiyatları ne öyle ev alıyoruz sanki.
Bilgisayar fiyatları İktidara ait bir durum, vergileri azaltırsa kısmen fiyatlarda azalacaktır. Gençleri çok düşünüyorlarsa ilk önce vergileri azaltabilirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı