Eksa E900 Pro aldım

Under.nvid

Centipat
Yer
Ev
Arkadaşlar şimdi diyeceksiniz Çin Mali falan. Ama ben denemek istedim bu kulaklığı söylenene göre drop Plus modeli ile aynı modelmiş. Kuponla alayım dedim zaten ihtiyacım vardı alexpress kuponuyla aldım 70TL indirim.

Bakalım deneyeceğiz arkadaşlar gelmesini bekliyorum.
Toplam 250TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

Umut 77

Centipat
Yer
Yalova
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

aydos_33

Centipat
Makaleler
1
Yer
39.92511154100087, 32.83730280415794
Hayırlı olsun diyelim. İncelemesini yapmayı düşünüyor musunuz?

Talha ama L ile

Femtopat
Arkadaşlar şimdi diyeceksiniz Çin Mali falan. Ama ben denemek istedim bu kulaklığı söylenene göre drop Plus modeli ile aynı modelmiş. Kuponla alayım dedim zaten ihtiyacım vardı alexpress kuponuyla aldım 70TL indirim.

Bakalım deneyeceğiz arkadaşlar gelmesini bekliyorum.
Toplam 250TL.

İncelemesini yapar misin? Bende aldım fakat hani belki küçük de olsa Rampage Drop Plus ile ufak tefek farklılıkları vardır diye merak ediyorum. YouTube'da hiç Türkçe incelemesi yok bir amca İngilizce konuşmaya çalışmış yeni bir dil ile video sunmuş senden bir Türkçe diliyle okusak güzel olur açıkçası :D.

KS
Under.nvid

Under.nvid

Centipat
Yer
Ev
İncelemesini yapar misin? Bende aldım fakat hani belki küçük de olsa Rampage Drop Plus ile ufak tefek farklılıkları vardır diye merak ediyorum. YouTube'da hiç Türkçe incelemesi yok bir amca İngilizce konuşmaya çalışmış yeni bir dil ile video sunmuş senden bir Türkçe diliyle okusak güzel olur açıkçası :D.
Daha önce hiç inceleme yapmadım yapmayı denerim.

Yukarı