Eksa E900 Pro ödemesi nasıl gerçekleşir?

Ben alırken sepette vergi ödemesi falan yoktu, ürünün kargo ve gerçek fiyatını ödedim. Daha sonra PTT'den evime geldiklerinde internetten de sorguladığım gibi 23 TL vergi çıktı, kapıda ödeme aldılar. EKSA orijinal mağazasından, şurada anlattığım gibi alın:
Demediğim hâlde ürünün fiyatı 10 dolar olarak girilmiş, ondan dolayı 23 TL ödeme yaptım. Sepette vergi çıkıyorsa dili İngilizce yapıp deneyin.

Ben alırken sepette vergi ödemesi falan yoktu, ürünün kargo ve gerçek fiyatını ödedim. Daha sonra PTT'den evime geldiklerinde internetten de sorguladığım gibi 23 TL vergi çıktı, kapıda ödeme aldılar. Eksa orijinal mağazasından, şurada anlattığım gibi alın:
Demediğim hâlde ürünün fiyatı 10 dolar olarak girilmiş, ondan dolayı 23 TL ödeme yaptım. Sepette vergi çıkıyorsa dili İngilizce yapıp deneyin.

İngilizce yapmayı hiç düşünmedim denemedim de aldık artık, 120 TL olsa bile ucuza aldık yani bu devirde para kolay kazanılmıyor sonuçta.

1611050099953.png

Şuanda ürün indirimde ve 143 TL gözüküyor bende. Siz muhtemelen EKSA'nın orjinal satıcısından almadınız. Buradan alınca kuponlarla beraber vergisiz 50 tlye falan geliyor.

Eki Görüntüle 843089
Şu anda ürün indirimde ve 143 TL gözüküyor bende. Siz muhtemelen Eksa'nın orijinal satıcısından almadınız. Buradan alınca kuponlarla beraber vergisiz 50 TL'ye falan geliyor.

:) yalnız o Pro modeli değil satın alma kısmında Pro Black modelini seçerseniz fiyatını görürsünüz ve eksa mağazasında kullanabileceğim 10 dolarlık kupon var ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı