Eksik DLL dosyaları tespit etme

Açılmayan bir uygulama varsa ona ait rapor alabilirsinz. Eğer herhangi bir uygulamanın açılmaması söz konusu değilse sistemde ihtiyacınız olup da eksik olan DLL yoktur.

Açılmayan bir uygulama varsa ona ait rapor alabilirsinz. Eğer herhangi bir uygulamanın açılmaması söz konusu değilse sistemde ihtiyacınız olup da eksik olan DLL yoktur.

Hayır, çünkü ben de şu hata var: "Ugulama düzgün olarak başlatılamadı 0x000007b" bu hata var. DLL eksikliği oldugundan düşünüyorum. Yapmaya çalıştım Procces'i ama kayıt defterinden bir dosya gösterdim, dosya konumuna gidince dosyayı bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim bilgisayarımda eksik DLL dosyaları var ama nasıl bulcağımı bilmiyorum, bu dosyaları nasıl tespit edebilirim?

Merhaba kardeşim. Kimseyi dinleme. DLL hata değil senin yaptığın yanlış ve crack yüklemeler. İnternette çözümleri var. Orijinal indirmeye çalış.

O halde aldığınız raporu buraya atarsanız ben bakabilirim.

Raporu kaydederken dosya konumunu masaüstü olarak seçerseniz bulmanız kolaylaşır.
Merhaba kardeşim. Kimseyi dinleme. DLL hata değil senin yaptığın yanlış ve crack yüklemeler. İnternette çözümleri var. Orijinal indirmeye çalış.
Orijinal oyunlarda da olabiliyor bu sorun.

O halde aldığınız raporu buraya atarsanız ben bakabilirim.

Raporu kaydederken dosya konumunu masaüstü olarak seçerseniz bulmanız kolaylaşır.

Orijinal oyunlarda da olabiliyor bu sorun.

Kardeşim haklısın fakat önceden yüklenmiş crack oyunlar ve dosyalar kullandınız belliki. İşte dosyalar. Systemwow64 veya 32'de kalıcı oluyor.

Peki api-ms-win-crt hataları?
Genelleme yapmayın.
Özellikle Bora Dere gibi birinin karşısında bu cümleyi hiç kurmayın.

@Jotaro @Alamut Harameyn arkadaşlar, konuyu dağıtmayın. Çözüm içerikli hiçbir şey sunmadığınız gibi yanlışlarınız da var.

Özür dilerim hocam ben sadece Epic Games yerine Steam tercih ederse hata çıkmaz demiştim zaten çıksa bile Steam forumlarına bakıp çözebilir.
Ön Edit: Entry fazla sert olmuş özür dilerim fakat artık gına gelmişti.

Bu kadar mantıksız bir entry göreceğimi tahmin etmezdim.
Valve çalışanı falan mısınız?
DLL dosyaları Windows ile beraber gelir fakat programların da kendi DLL dosyaları bulunur.
Oyunlarda bulunan eksikliğin çözümü oyunu yeniden kurmaktır, Steam kurmak değil.
Windows üzerindeki hatalarda ise çoğunlukla bir Runtime pakedi eksikliğinden kaynaklanır hatalar tabi virüsler vs dosyalara zarar verebilir.
Bazen de format atılan ISO hatalı olur.
Fakat Steam, Epic, Zoom, Ankaralı Mahmut, Momo, ateistler bu sebeplerden biri değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı