Eksisozluk'e de mi kısıtlama geldi?

Twitter açılmasına açılıyor da video falan izlenmiyor. Yükleme ekranında kalıyor.

Twitter geri yavaşladı bende puh, en azından birisi hızlı gidiyordu.

Screenshot_8.jpg

Twitter geri yavaşladı bende puh, en azından birisi hızlı gidiyordu.

Eki Görüntüle 1661811
Bütün bunlar İSS ve onların PoP ağı ile alakalı diye düşünüyorum. Eğer çok abonesi olan TT gibi bir şirket veya onun ağından faydalanan bir şirket ise yoğunlukla alakalı olabilir. Ben gün boyu Twitter'a yavaşlama olmaksızın girebildim. Hatta bir dakika önce girdim bir video izledim. Antakya devlet hastanesi yan yatmış vaziyette şu an.

Bütün bunlar İSS ve onların PoP ağı ile alakalı diye düşünüyorum. Eğer çok abonesi olan TT gibi bir şirket veya onun ağından faydalanan bir şirket ise yoğunlukla alakalı olabilir. Ben gün boyu Twitter'a yavaşlama olmaksızın girebildim. Hatta bir dakika önce girdim bir video izledim. Antakya devlet hastanesi yan yatmış vaziyette şu an.

Olabilir. Twitter'a giriş hızım çok değişken şu anda. Bir anında açılıyor, bir gecikmeli. Ekşi ise hala ölü şununla ilgili galiba.

Screenshot_10.jpg

Cüneyt Özdemir'in yayınında yapılan bağlantıda yasal bir engelleme olmadığı söylendi.
FOX haberde de niye kısıtlama yapılıyor diye eleştiri var. Bir yanlış anlaşılma olabilir. Böyle bir zamanda kısıtlamaya gitmek akıl karı değil. Özellikle üç büyük operatörde sıkıntı yaşanması muhtemel.

FOX haberde de niye kısıtlama yapılıyor diye eleştiri var. Bir yanlış anlaşılma olabilir. Böyle bir zamanda kısıtlamaya gitmek akıl karı değil. Özellikle üç büyük operatörde sıkıntı yaşanması muhtemel.
Kısıtlama olan yerler söz konusu olduğundan, doğru bilgi yayılamıyor. Halk arasında daha fazla paniğe yol açtılar. Bu yüzden şu an ulaştığımız her bilgiyi çok iyi denetlememiz gerek. Akıl sağlığımızı koruyabiliriz umarım, çok zor bir dönemdeyiz.

Yayına katılıp sorunun teknik bir sorun olduğunu Ekşi Sözlük yetkililerinden Başak Purut söyledi. Veritabanıyla ilgili bir sıkıntıymış.

Geri
Yukarı