El bandajı veya sisliksiz boks eldiveni önerisi

Bayy

Decapat
15 yasindayim elim cok büyük değil. Boks torbam olmadıgı için duvara yumruk atıyorum. 50 TL altında önerir misiniz?
Elim orta boyun biraz üstünde.

MiningciAGA

Picopat
Yer
72°00'38.1"S 168°34'48.6"E (earth)

Aslında para varsa MMA eldiveni almanı öneririm (2. link). Ayrıca duvara yumruk atmak sadece zarar verir. Duvara yumruk atmanın hiçbir mantığı yoktur. Yastık vs tutturabiliyorsan iki üç kat yastık tuttur bir yere ona çalış. Ya da gölge boksu yap, duvara vurmaktan daha yararı olur.

KS
KS
Bayy

Bayy

Decapat

Aslında para varsa MMA eldiveni almanı öneririm (2. link). Ayrıca duvara yumruk atmak sadece zarar verir. Duvara yumruk atmanın hiçbir mantığı yoktur. Yastık vs tutturabiliyorsan iki üç kat yastık tuttur bir yere ona çalış. Ya da gölge boksu yap, duvara vurmaktan daha yararı olur.
Duvara yumruk atmamın sebebi. Videoda görmüştüm adam duvara tokat atıyordu eli sertlessin diye bende yumruk atıyom oyuzden. Duvara yumruk atmak eli güclendirmezmi?

Yer
72°00'38.1"S 168°34'48.6"E (earth)
Duvara yumruk atmamın sebebi. Videoda görmüştüm adam duvara tokat atıyordu eli sertlessin diye bende yumruk atıyom o yüzden. Duvara yumruk atmak eli güclendirmez mi?

Hayır, herhangi bir mantığı ve yararı olmaz, kendine gereksiz zarar vermiş olursun. Belki sadece psikolojik olarak acı eşiğini yükseltebilir.

Yukarı