El bandajı veya sisliksiz boks eldiveni önerisi

• Konuyu başlatan Bayy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B

Bayy

Decapat
Daha fazla  
15 yasindayim elim cok büyük değil. Boks torbam olmadıgı için duvara yumruk atıyorum. 50 TL altında önerir misiniz?
Elim orta boyun biraz üstünde.

Aslında para varsa MMA eldiveni almanı öneririm (2. link). Ayrıca duvara yumruk atmak sadece zarar verir. Duvara yumruk atmanın hiçbir mantığı yoktur. Yastık vs tutturabiliyorsan iki üç kat yastık tuttur bir yere ona çalış. Ya da gölge boksu yap, duvara vurmaktan daha yararı olur.

Duvara yumruk atacağına eline 2 tane 3-5 kiloluk dumbell alıp kroşe vb. çalışabilirsin.

Aslında para varsa MMA eldiveni almanı öneririm (2. link). Ayrıca duvara yumruk atmak sadece zarar verir. Duvara yumruk atmanın hiçbir mantığı yoktur. Yastık vs tutturabiliyorsan iki üç kat yastık tuttur bir yere ona çalış. Ya da gölge boksu yap, duvara vurmaktan daha yararı olur.
Duvara yumruk atmamın sebebi. Videoda görmüştüm adam duvara tokat atıyordu eli sertlessin diye bende yumruk atıyom oyuzden. Duvara yumruk atmak eli güclendirmezmi?

Duvara yumruk atmamın sebebi. Videoda görmüştüm adam duvara tokat atıyordu eli sertlessin diye bende yumruk atıyom o yüzden. Duvara yumruk atmak eli güclendirmez mi?

Hayır, herhangi bir mantığı ve yararı olmaz, kendine gereksiz zarar vermiş olursun. Belki sadece psikolojik olarak acı eşiğini yükseltebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı