El Capitan Trackpad Sorunu

VUME

Hectopat
Daha fazla  
El Capitan yüklediğim bilgisayarımın trackpad kextlerini bulamıyorum.
Klavye ile alakalı kextlerim (belki bunlarla alakalı olabileceğini düşündüm o yüzden yazma gereksinimi duydum):
-AppleHIDKeyboard
-AppleMultitouchDriver
-AMD2400Controller.kext/
-AMD2600Controller.kext/
-AMD3800Controller.kext/
-AMD4600Controller.kext/
-AMD4800Controller.kext/
-AMD5000Controller.kext/
-AMD6000Controller.kext/
-AMD7000Controller.kext/
-AMD8000Controller.kext/
-AMD9000Controller.kext/
-AppleIntelLpssSpiController
-AppleIntelLpssI2CController

Bu kextlerin tam olarak trackpad ile alakalı olduğundan emin değilim.
Bilgisayarımın wi-fi ve dahili ekran kartı dışında her şeyi tamam.
El Capitan Asus N550jk Rehberi yapmayı 4 gözle bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
.plist uzantıları nereye atıcağımı bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz.
.kext dosyaları gibi onlarında bir yeri mi var?
Trackpad driverların kext dosyası olmuyor mu? (yani ben mi bulamadım acaba verdiğiniz sayfada)

HOW TO INSTALL:
  • Remove any existing "ApplePS2Controller, VoodooPS2Controller, AppleACPIPS2Nub, ApplePS2Keyboard and old Elan Touchpad" kexts if you have already installed from the HDD '/System/Library/Extensions ', '/Extra/Extensions', and '/System/Extensions/Library/myHack.kext/Contents/Plugins/' (if you used myHack USB installer for OSX).
  • If you use USB installer to boot (used to install OSX), then you have to remove the above kexts from USB '/Extra/Extensions'.
  • Install the Kexts (Recommended to use Kext utility for installing) inside the attached zip file using any kext installing methods (In clover, some systems may have problems with kext injection, so try to install them to System/Library/Extensions in that case). 

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı