El capitan üzerine Mac OS sierra yükleme

Enis ÖZEN

Hectopat
Daha fazla  
Benim PC'de el capitan yüklü 2007 ortası olarak görüyor. 2 GB RAM, 2 çekirdek intel duo core işlemci. MacOS Sierra güncel kurulum imajı konusundan imajı indirip USB'ye yazıp güncelleme gibi el capitan üzerine yükleyebilirim miyim?

Benim PC'de el capitan yüklü 2007 ortası olarak görüyor.
Sierra 2009 öncesi donanıma destek vermiyor. O yüzden ilk olarak kullandığın SMBIOS ( Sistem kimliği) değiştirmelisin.
GB RAM, 2 çekirdek intel duo core işlemci.
Ama hangisi? Ayrıntılı paylaş.
MacOS Sierra güncel kurulum imajı konusundan imajı indirip USB'ye yazıp güncelleme gibi el capitan üzerine yükleyebilirim miyim?
Sistem bilgilerini paylaş ki kurulur kurulmaz söyleyelim.

Bir ay süredir yasaklı olduğundan yazamadım. Ben SMBIOS değiştirdim Mac OS Sierra'yı App Store den indirdim. Ancak kurulum sırasında Apple logosunda bekliyor, birtürlü kurulumu yapamadım. Şuan zaten yedek almadığım için El Capitan da çöktü. Recovery moda açılıyorum , ancak recovery modda internet bağlantısını görmediği için El Capitan'ı tekrar yükleyemiyorum. Tekrar El Capitan'ı nasıl yüklebilirim , başka çok ulaşmıştım.

Gigabyte g31m-es2l anakart
4 GB Ram DDR 2 800 mhz
Intel dual core 2 işlemci
Ati radeon 5450 grafik karti

Bir başka konu elimde Samsung R580 laptop var Mac OS Sierra yüklemesinde o da Apple logosunda bekliyor.

Aldığın hata nedir? Sistemi verbose mod ile başlatıp ekran görüntsünü paylaş. Ancak sistemin eski Sierra yerine El Capitan ile devam etmeni tavsiye ederim.

PC ayarlarını bozmadan El Capitan ı recovery mod ile tekrar yükleyebilir miyim, recovery modda interneti görmüyor.

Sistem yedeğini almadığım için El Capitan ı tekrar yükleyemiyorum , sistem açılmıyor. Recovery modla PC ayarlarını bozmak tekrar yükleme yapmak istiyorum, "El Capitan Tekrar Yükle" seceneği ile ancak internet bağlantı yok diye hata veriyor, interneti görmüyor. Olmadı USBye yazıp tekrar sıfırdan yükleme yapmacağım sadece başta çok uğraştığım için tekrardan kurulumda sıkıntı olur , beceremem diye endişeliyim. Recovery modda internet bağlantı hatasını çözmenin yolu var mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı