El feneri tavsiyesi

SuleymanCakir

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, geçen sahilde geziyorum. Kıyıda birini gördüm, elinde fener kepçe bir sağa gidiyor, bir sola. Merak ettim, gittim, sordum; "Abi napıyorsun?" dedim. Balık tutuyorum dedi. Nasıl yani dedim, sonra bana nasıl olduğunu gösterdi. Fenerle kefalin gözüne ışık tutuyor, sonra kepçeyle alıyor. Epey de yakalamış. Ben de heves ettim, balıkçı abinin fenerinin resmini çektim. Bana aşağıdaki görseldeki fenereden lazım veya onun kalitesinde ayarında bir fener. Bu konulara hakim teknik bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1.jpg
2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de satılan ürünler satıştan kaldırılmış. Lakin AliExpress aracılığıyla Çin, İspanya ya da Rusya'dan alabilirsiniz. Alırken el fenerinin parlaklığına dikkat etmeyi unutmayın, düşük, orta ve yüksek parlaklık olarak üçe ayrılıyorlar. Hâliyle yüksek parlaklığın fiyatı biraz daha fazla fakat alanların memnun kaldığını yorumlardan ve 4.8 yıldız puanından anlayabilirsiniz. Aşağı iki adet link bırakıyorum:

Türkiye'de satılan ürünler satıştan kaldırılmış. Lakin Aliexpress aracılığıyla Çin, İspanya ya da Rusya'dan alabilirsiniz. Alırken el fenerinin parlaklığına dikkat etmeyi unutmayın, düşük, orta ve yüksek parlaklık olarak üçe ayrılıyorlar. Hâliyle yüksek parlaklığın fiyatı biraz daha fazla fakat alanların memnun kaldığını yorumlardan ve 4.8 yıldız puanından anlayabilirsiniz. Aşağı iki adet link bırakıyorum:

Bu link ürünü aldım.

fener.JPG

Yeni konular

Geri
Yukarı