El terlemesi

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Doğru yerde mi konu açıyorum bilmiyorum fakat artık biyere sormam gerekti.
Benim elim orta düzeyin biraz üstünde terliyor ve bu ter işleri zorlaştırıyor. Mesela okulda kalem tutamıyorum, kağıt ıslanıyor, ya da en önemlisi klavyede garip bir katman kalıyor. Ben bu durumu nasıl çözebilirim? Yaşım 17.

1.5 sene sonra 18 olduğum gibi ameliyat olmaya gideceğim. Tabii korkmuyor değilim tam 12. sınıfta olmak korkutuyor insanı. Botoks ameliyatı ile ter bezlerini normal duruma getiren bir ameliyat.

Birine ameliyata gel derler bana ise bir şey olmaz dediler. Fare ve klavyenin üzerine peçete koyup öyle kullanıyorum. Islanıp parçalanıyor, değiştiriyorum. Kağıt kalem de öyle. Sırf bu yüzden arkadaşım bana bir şeye bak diye telefonunu verdiğinde elime almıyorum.
Madem ameliyatı varmış. Doktora gidip ameliyata zorlamaya çalış.

İç hastalıkları bölümüne görünün. Duruma göre ilaç kremi ya da iyotlu yemekleri yasaklayabilir.

Teşekkürler bir ara ile gidersem sorayım hastanede.

Birine ameliyata gel derler bana ise bir şey olmaz dediler. Fare ve klavyenin üzerine peçete koyup öyle kullanıyorum. Islanıp parçalanıyor, değiştiriyorum. Kağıt kalem de öyle. Sırf bu yüzden arkadaşım bana bir şeye bak diye telefonunu verdiğinde elime almıyorum.
Madem ameliyatı varmış. Doktora gidip ameliyata zorlamaya çalış.

1.5 sene sonra 18 olduğum gibi ameliyat olmaya gideceğim. Tabii korkmuyor değilim tam 12. sınıfta olmak korkutuyor insanı. Botoks ameliyatı ile ter bezlerini normal duruma getiren bir ameliyat.

Ameliyat durumunu pek sevmiyorum ya.

Teşekkürler bir ara ile gidersem sorayım hastanede.

Sabahtan hastaneye gidip kan tahlili ister doktor bunun sonucunda büyük ihtimal iyotsuz tuz verir ve iyotlu besinleri yasaklar benim ayak ve el terlemesi olarak gitmişliğim var ameliyat konusuna gelince ameliyatlık durum herkese olmuyor zaten ameliyat isteseniz bile bu dönemde acil durumda olanlar için yapılıyor. Bilginiz olsun geçmiş olsun.

Benim elim orta düzeyin biraz üstünde terliyor ve bu ter işleri zorlaştırıyor. Mesela okulda kalem tutamıyorum, kağıt ıslanıyor, ya da en önemlisi klavyede garip bir katman kalıyor. Ben bu durumu nasıl çözebilirim? Yaşım 17.
Haha demek ben den başkaları da varmış :D.

Metabolizmamız çok hızlı çalıştığı için meydana gelen bir şey. Tedavisi var, bana krem önermişlerdi kullandım fakat alerji yaptığı için faydasını göremedim istersen doktora gidip dediğim kremden bahsedebilirsin.

Öğretmenimin verdiği tavsiyeler ise "bebek pudrası ve adaçayı".
Ben sınavlar da mini havlu kullanıyordum ve sırf bu yüzden kopya şüphesi taşıyordum üstümde. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı