Elbise Askısı Nasıl Kesilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. Şöyle bir şey yapacağım ama en baştan tıkandım 😅 Penseyle metal askıya yapmadığım şey kalmadı, elime geçen tek şey askıda küçük bir çizik oldu 😣 Videoda adam az bir şey bastırıyor hemen kırılıyor. Benim bir aduket çekmediğim kaldı, bunu ayarladığım saniyedeki gibi nasıl kesebilirim? Evde spiral var onunla mı kessem?

IMG_20201127_153736.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Şöyle bir şey yapacağım ama en baştan tıkandım 😅 Penseyle metal askıya yapmadığım şey kalmadı, elime geçen tek şey askıda küçük bir çizik oldu 😣 Videoda adam az bir şey bastırıyor hemen kırılıyor. Benim bir aduket çekmediğim kaldı, bunu ayarladığım saniyedeki gibi nasıl kesebilirim? Evde spiral var onunla mı kessem?

Eki Görüntüle 753531
Kerpeten yardımıyla yerinden ayırabilirsiniz çok sağlam kaynak yok o askılarda. Ya da çekiç ve tornavida gibi aletle iki demirin birleştiği noktaya hafif bir darbeyle de ayırma şansınız var..

Metal testeresi varsa onu kullanabilirsin.
Metal testere varmış 2 saat sonra sonra deneyeceğim.
Sanayide keserler herhalde. Kerpeten falan kullandığınızı varsayıyorum.
Sanayiye gidene kadar orijinalini alsam daha mantıklı.
Kerpeten yardımıyla yerinden ayırabilirsiniz çok sağlam kaynak yok o askılarda. Ya da çekiç ve tornavida gibi aletle iki demirin birleştiği noktaya hafif bir darbeyle de ayırma şansınız var..
Kaynak yerini değil, videodaki yeri kesmeye çalışıyorum.
Kıl testere keser mi acaba? Spiral de iş görebilir.
Metal testere buldum bir yerden deneyeceğim, ilginiz için teşekkürler.

Bununla uğraşmak yerine tahtalardan başka bir kulaklık tutucu yaptım, gerek kalmadı konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı