Elbise ne renk?

Elbise ne renk?

• Mavi ve siyah

• Açık renk ve altın sarısı

• Diğer

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

TheTruthTeller

Femtopat
Yav arkadaş ciddi ciddi göz fizyolojisi, photoshop falan diyen var. Şuna komikmiş gibi mavi - siyah yazanlar ya da ciddi ciddi mavi - siyah gördüğünü iddia eden varsa ne kullanıyorsa bana da versin de bende bir rahatlayayım bare. O zaman mavi - siyah görürüm belki. Sarı - beyaz dışı mesaj yazan troll'dür.

ZerTV

Decipat
Makaleler
2
Yav arkadaş ciddi ciddi göz fizyolojisi, Photoshop falan diyen var. Şuna komikmiş gibi mavi - siyah yazanlar ya da ciddi ciddi mavi - siyah gördüğünü iddia eden varsa ne kullanıyorsa bana da versin de bende bir rahatlayayım bare. O zaman mavi - siyah görürüm belki. Sarı - beyaz dışı mesaj yazan troll'dür.

Mm ben mavi goruyom o zaman troll muyum?

Attacosmic

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mardin
Ne elbisesi? Bukalemundur o.
tumblr_5701e2ce6e5f10d93e0af4bae65889de_8d6f5cb3_1280.jpg

SIR_INDO_SCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Aynen sarı ve beyaz kıyafete siyah ve mavi deyip trolleyin. Güzel komedi ve mizah. Eğlenmeye devam. Acayip yaratıcı. Hayatımda daha önce bu kadar komik bir mizah görmemiştim. Keşke bu konuyu daha önceden görseydim de hayatım daha erken ışık bulsaydı. O kadar güldüm ve eğlendim ki Nirvana'ya ulaşmama çok az kaldı. Gündeme gelen ruh hastası şeyler. Bir de ciddi ciddi açıklama yazanlar falan var yok beyin şöyle yok beyin böyle algılıyor diye. İşiniz gücünüz falan mı yok anlamadım ki.

Trol değil. Aynı tek resimde 2 hayvan var ve biri birini görüyor biri diğerini görüyor olayı var. Aşağısı ilk bakışta siyah mavi gözüktüğünden göz üst tarafında hafif aynı görüyor. Ama üst tarafı sadece görürsen o zaman dediğin renk oluyor. Hemen laf atmaya başlama.

Rexor

Centipat
Bu fotoğrafı biliyorum normalde hep siyah ve maviyi görürdüm fakat şu an sarı beyaz görüyorum.
Edit: Tekrar bakayım derken mavi siyah gördüm çok acayip bir fotoğraf.

Yukarı