Çözüldü Elden Ring oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

serkannx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Elden Ring de oyuna başlıyorum aradan tam 4 saniye geçtikten sonra oyundan atıyor bazen bu süre 5-6 saniyeye çıkıyor bazen de anında atıyor.

Sistemim sistem gereksinimlerini karşılıyor, FPS sorunu yaşamıyorum, dosya doğrulaması gerçekleştirdim, bazı programlar indirdim bir değişiklik olmadı, başlatma seçeneklerine -windowed -noborder ekledim yine bir değişiklik olmadı. Yaklaşık 2-3 saattir çözmeye çalışıyorum ama bir değişiklik olmuyor yardıma ihityacım var.

Çözüm
Çözüldü şaka gibi 3 saat uğraş et olay antivürüsden çıksın. Teşekkür ederim.

Maalesef çözüldü zanettim.

+Arkamı dönersem oyundan atmıyor kapıya doğru baktığım zaman oyundan atma gerçekleşiyor.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için çözümü yazıyorum : Kamerayı kuş bakışı bir halde tutunuz kapıya bakmamaya çalışınız kapıdan geçtikten sonra sorun çözülmüş oluyor..
Çözüldü şaka gibi 3 saat uğraş et olay antivürüsden çıksın. Teşekkür ederim.

Maalesef çözüldü zanettim.

+Arkamı dönersem oyundan atmıyor kapıya doğru baktığım zaman oyundan atma gerçekleşiyor.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için çözümü yazıyorum : Kamerayı kuş bakışı bir halde tutunuz kapıya bakmamaya çalışınız kapıdan geçtikten sonra sorun çözülmüş oluyor..

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı