Elden Ring Türkçe yama çıktı

Hocam yamaları kendi yamaları değil, kopyala yapıştır yapıp kendi yamaları gibi gösteriyor hak yiyorlar üstüne.
Kardeşim sitenin sahibiyim öncelikle bunu belirteyim (Profil fotoğrafından anlaman gerekirdi.). Kendi yamalarımız var onlarca, kendi "exe" miz ile sunuyoruz zaten kendi yamalarımızı. Hatta en son Shadow Warrior 3 yamasını ilk olarak biz çıkardık. Bizim olmayan yamaların mutlaka kaynağını veriyoruz ve izin alıyoruz. Bu karalamayı bırakın artık. Bizi iyi incelemeden kötü tanıtıyorsunuz esas hakkı siz yiyorsunuz. Elden ring yamamız da cousty(zartzurt) arkadaşımızın yaması ve discord sunucumuzda moderatör. Bilmem anlatabildim mi. Bu sebepten kimsenin hakkı yenmiyor kimse bize hak yemekten bahsetmesin. Kendimizi savunmaktan yorulduk artık. Bu karalama planlı olarak yapılıyor. Eğer bu karalama kampanyası içinde değilsen lafım sana değil. İnşallah anlatabilmişimdir...

Kardeşim sitenin sahibiyim öncelikle bunu belirteyim (Profil fotoğrafından anlaman gerekirdi.). Kendi yamalarımız var onlarca, kendi "exe" miz ile sunuyoruz zaten kendi yamalarımızı. Hatta en son Shadow Warrior 3 yamasını ilk olarak biz çıkardık. Bizim olmayan yamaların mutlaka kaynağını veriyoruz ve izin alıyoruz. Bu karalamayı bırakın artık. Bizi iyi incelemeden kötü tanıtıyorsunuz esas hakkı siz yiyorsunuz. Elden Ring yamamız da cousty(zartzurt) arkadaşımızın yaması ve Discord sunucumuzda moderatör. Bilmem anlatabildim mi? Bu sebepten kimsenin hakkı yenmiyor kimse bize hak yemekten bahsetmesin. Kendimizi savunmaktan yorulduk artık. Bu karalama planlı olarak yapılıyor. Eğer bu karalama kampanyası içinde değilsen lafım sana değil. İnşallah anlatabilmişimdir...

Kardeşim bir iki forumda denk geldiklerimi söyledim, hakkınızda yanlış zanda bulunduysam hakkınızı helal edin, o dediğin karalama kampanyası içerisinde de değilim, onlar kimler bilmiyorum.
Anlattıkları gibi değil iseniz sözlerimden dolayı özür dilerim sizlerden.

Teşekkür ederim kardeşim cevabın için. Paralı askerlerin karalaması yüzünden böyle oluyor. Ücretsiz hizmet verince tabii.. Kırıcı bir lafım olduysa sen de hakkını helal et. İyi günler

Kardeşim sitenin sahibiyim öncelikle bunu belirteyim (Profil fotoğrafından anlaman gerekirdi.). Kendi yamalarımız var onlarca, kendi "exe" miz ile sunuyoruz zaten kendi yamalarımızı. Hatta en son Shadow Warrior 3 yamasını ilk olarak biz çıkardık. Bizim olmayan yamaların mutlaka kaynağını veriyoruz ve izin alıyoruz. Bu karalamayı bırakın artık. Bizi iyi incelemeden kötü tanıtıyorsunuz esas hakkı siz yiyorsunuz. Elden ring yamamız da cousty(zartzurt) arkadaşımızın yaması ve discord sunucumuzda moderatör. Bilmem anlatabildim mi. Bu sebepten kimsenin hakkı yenmiyor kimse bize hak yemekten bahsetmesin. Kendimizi savunmaktan yorulduk artık. Bu karalama planlı olarak yapılıyor. Eğer bu karalama kampanyası içinde değilsen lafım sana değil. İnşallah anlatabilmişimdir...
PS5 için var mı kanka kırılmadan yama yapma şansımız?

Makine çeviri ile oyun oynanmaz. İnsana bildiği Türkçe'yi unutturur. Ancak düz sohbet dili olan oyunlar için yarayabilir. Elden Ring gibi felsefik edebi dili olan oyunlarda es geçin. Daha çok kafa karıştırır. Hiçbir şey anlamazsınız. Normal yamayı beklemeniz daha sağlıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı