Elden Ring mi, Sekiro mu?

Önce elden ring mi sekiro mu

• Oy verenlerin toplamı
    33

Can0002

Centipat
Daha fazla  
650 liram var. Eğer Elden Ring alırsam Sekiro alamam, ama Sekiro alırsam 1 hafta sonra Elden Ring'e zam gelmezse alabilirim ve 2 oyunuda almış olurum, zam gelirse Sekiro ile kalırım. Bu kumarı oynasam mı?

Elden Ring 1 oyunda 10 oyun gibi ayrıca yeni çıktığından zam yeme potansiyeli Sekiro'dan yüksek.

650 liram var. Eğer Elden Ring alırsam Sekiro alamam, ama Sekiro alırsam 1 hafta sonra Elden Ring'e zam gelmezse alabilirim ve 2 oyunuda almış olurum, zam gelirse Sekiro ile kalırım. Bu kumarı oynasam mı?
Nasıl bir oyuncu olduğunuza bağlı bu soru. Ben geçmişteki tüm fark souls oyunlarını bitirdim hardcore fromsoftware oyuncusuyum diyorsanız sekiro derim bana göre sekiro ds serisine göre daha zor bir oyun ( kişiden kişiye değişiyor ). Ha yok ben bu seriye alışık değilim diyorsanız kesinlikle Elden Ring ölseniz bile oyunda yapacak tonla şey olduğu için öldüğünüz yere tekrar gelmeden önce gelişip gelebiliyorsunuz. Sekiroda ise o bossu geçmek zorundasın. Diğer bir artısı ise 500-600 saat gömdükten sonra online kısımda oynama şansının olması

Şahsi tavsiyem elden ring eğer bütçe sıkıntınız yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı