Elder Scrolls Online İndirirken Dosyaların Görünmemesi

Nyakathe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aylar önce The Elder Scrolls Online almıştım, düşük internetimle 38 GB indirdim 6 ayda. Bugün yeterli disk alanı yok dedi (D: ye indiriyorum) ve D'deki oyunlarımın çoğunu C: ye attım. 27GB'lık yer açtım artı olarak anlıyacağınız. Bu indirmeye 38.6 GB'dan başlayacağına 114 MB'dan başlattı ve ciddi ciddi indirdi. Gittim steamin dosyalarından indirilen klasöründen TESO'nun dosyasına baktım ve 38 GB yazıyordu kapladığı alanda. Steam o yüklediğim dosyaları yoksayıp tekrar indiriyordu anlıyacağınız. Ben de oyunun steame bağlı olmayan launcherinden indireyim dedim. İnternet kullanmadan dosyaları taradı ve Zenimax (oyunun şirketi) diye dosya açtı. Ben de o dosyaya steamdeki indirilmiş 38GB'lik teso dosyalarını attım. Bir süre taradı ve %8'e kadar ilerledi internet kullanmadan. %8'den sonra internet kullanmaya başladı ama indirilecek GB sayısı 40GB diye gösteriliyor yani benim dosyaları hala görmüyor. Ne yapmam lazım? Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
önce downloading e yukler sonra kutuphane dosyasında gorursun.çözüm videoda

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı