Elder Scrolls Online mı, singleplayer hikayeli oyunlar mı?

509409

Centipat
Selam arkadaşlar. MMO oyunlarında karakter geliştirme, level atlama, zırh vs. pek ilgimi çekmiyor. Chill bir müzikle fantastik dünyasında dolaşmak iyi hissettiriyor. Bu etmenlere göre sizce Elder Scrolls Online mı almalıyım, yoksa diger singleplayer oyunlara mı yönelmeliyim bu indirim döneminde? Artılar ve eksilerle tavsiyenizi merak ediyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Oyun önerisi belki veremeyebilirim bu tür için ama bence vaktini online oyuna hacamak (LoL oynuyorum) hele de mmorpg tarzında bir oyuna harcamak bu devirde çok kötü. Bence vaktini daha güzel şeylere harca. Hikayeli oyunlar oyna. Beyons Two Souls gibi mesela. Güzel bir deneyim olur en azından. Karakter geliştirmeli online oyunlar hayatını olumsuz etkileyebilir. İstiyorsan oyna tabi ben sadece fikrimi belirtmek istedim. LoL' ı da oynamaya değmez de hesap kasıp sattığım için oynuyorum.

Oyun önerisi belki veremeyebilirim bu tür için ama bence vaktini online oyuna hacamak (LoL oynuyorum) hele de mmorpg tarzında bir oyuna harcamak bu devirde çok kötü. Bence vaktini daha güzel şeylere harca. Hikayeli oyunlar oyna. Beyons Two Souls gibi mesela. Güzel bir deneyim olur en azından. Karakter geliştirmeli online oyunlar hayatını olumsuz etkileyebilir. İstiyorsan oyna tabi ben sadece fikrimi belirtmek istedim. LoL' ı da oynamaya değmez de hesap kasıp sattığım için oynuyorum.
Haklısın hocam. Satın almadım fakat tavsiyen için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı