Eldorado.gg güvenilir mi?

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar eldorado.gg diye bir site var ve benim arkadaşım boost yapmak için kullanıyor Valorant'ta.
Sitede birikmiş 150 doları var, yakında kartına çekecek parayı.
Ben de girmeye çalıştım ama nüfus kağıdının fotoğrafını ve kendinle selfie yaparak nüfus kartı fotoğrafı istiyor.
Ben geri silerim diye ilkini yükledim ama kendimle selfieliyi yüklemedim. Sıkıntı olur mu?
Bayağı bir oyuncu kullanıyor, oyun hesap satışları falan yapılıyor sitede.

Arkadaşlar eldorado.gg diye bir site var ve benim arkadaşım Boost yapmak için kullanıyor Valorant'ta.
Sitede birikmiş 150 doları var, yakında kartına çekecek parayı.
Ben de girmeye çalıştım ama nüfus kağıdının fotoğrafını ve kendinle selfie yaparak nüfus kartı fotoğrafı istiyor.
Ben geri silerim diye ilkini yükledim ama kendimle selfieliyi yüklemedim. Sıkıntı olur mu?
Bayağı bir oyuncu kullanıyor, oyun hesap satışları falan yapılıyor sitede.

Hocam neden nufüs kağıdı istiyor bu site ve sonu gg ile biten bir site ne kadar güvenilir olabilir ki.

Hocam neden nufüs kağıdı istiyor bu site ve sonu gg ile biten bir site ne kadar güvenilir olabilir ki.

Hesap satışında güvenlik zımbırtısı içinmiş sanırım zaten vazgeçtim.
Genellikle kripto sitelerinde kimlik ve selfie istenir bilgilerimin kripto para sitelerinde kullanılmayacağının garantisi yok.
10 dolar para için riske atmayacağım kendimi.

Hesap satışında güvenlik zımbırtısı içinmiş sanırım zaten vazgeçtim.
Genellikle kripto sitelerinde kimlik ve selfie istenir bilgilerimin kripto para sitelerinde kullanılmayacağının garantisi yok.
10 dolar para için riske atmayacağım kendimi.
en doğrusu hocam arkadaşınızıda uyarın bence site güven vermiyor.

Geri
Yukarı