Elektrik çarptı, bir şey olmuş mudur?

Çıplak elle iş yapma ince eldivenler var onları kullan
Çarpacağını düşünmemiştim. Deneme amaçlı prize taktım, düğmesine bastım çarptı. 2 saniye falan çarptı.

Yüksek akım voltaj olmadığı sürece sonradan birşey olmaz. Yüksek akımda falan sonradan göz ile ilgili problemler çıkabiliyor ama ev elektriği. O an birşey olmadıysa birşey olmaz :)
O zaman işlerime kaldığım yerden devam edebilirim değil mi?

Sorun olsaydı zaten yazamazdın, büyük ihtimal ev elektriğine maruz kaldın ayağın betona temas etmediğin için şanslısın, bana da aynısı oldu ayrıca ben küçükken sokak direklerindeki elektriğine maruz kaldım tuttuğum 2 parmağım harifçe eridi çünkü ayağımda lastik ayakkabı vardı savurup attı.

Sorun olsaydı zaten yazamazdın, büyük ihtimal ev elektriğine maruz kaldın ayağın betona temas etmediğin için şanslısın, bana da aynısı oldu ayrıca ben küçükken sokak direklerindeki elektriğine maruz kaldım tuttuğum 2 parmağım harifçe eridi çünkü ayağımda lastik ayakkabı vardı savurup attı.
Ayağım betonda değildi, ama mutfakta fayans zeminin üzerindeyim. Anneme gösterme amaçlı oraya takmıştım.

Mastürbasyon yap elektriği atarsın (!)

Şaka bi yana ben küçükken laptopumun fişini çektiğimde elektrik çarpardı (metal yerine dokunursam). Şuan yaşadığıma göre sende yaşadığına göre bişey olmaz ama dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı