Elektrik-elektronik bölümü okuyarak ne iş yapabilirim?

Paranız varsa elektrikçi açabilirsiniz. Ardından büyük işler yapar dağlar kadar para kazanırsınız.

Bizim ülkemizde okuyup aç kalan çok olduğu için gençlik bunları sorguluyor çok takılmayın.
Elektrik elektronik mühendisi olursan bilgisayar da yaparsın şarj aleti de yaparsın iha da yaparsın. Özel sektörde işini layıkıyla yapan birini parayla orgazm ederler.

Son düzenleme:
Elektriğin olduğu her alanda iş bulabilir, iyi para kazanabilirsiniz. En kötü ihtimalle Bosch gibi bir fabrikaya (kötü ihtimalden kastım, vasıfsız olarak) girer, en fazla 1-2 yıla işçi maaşının 2 katından fazla almaya başlarsınız. Kendinizi harcatmak da bir seçenek tabii. Staj dışında "eğiteceğiz" kisvesi altında köle arayan bir yerde çalışıp boyun eğmediğiniz sürece rahat bir iş hayatı geçirir, iyi para kazanırsınız.

Elektriğin olduğu her alanda iş bulabilir, iyi para kazanabilirsiniz. En kötü ihtimalle Bosch gibi bir fabrikaya (kötü ihtimalden kastım, vasıfsız olarak) girer, en fazla 1-2 yıla işçi maaşının 2 katından fazla almaya başlarsınız. Kendinizi harcatmak da bir seçenek tabii. Staj dışında "eğiteceğiz" kisvesi altında köle arayan bir yerde çalışıp boyun eğmediğiniz sürece rahat bir iş hayatı geçirir, iyi para kazanırsınız.
Bosch mühendisleri vasıfsız mı?

Bosch mühendisleri vasıfsız mı?
Hangi cümleden bu çıkarıma vardınız? Şahsen ben bu anlama gelecek bir cümle yazdığımı hatırlamıyorum. Mühendisten bile bahsetmiyorum çünkü. :)

En kötü ihtimalle Bosch gibi bir fabrikaya (kötü ihtimalden kastım, vasıfsız olarak) girer, en fazla 1-2 yıla işçi maaşının 2 katından fazla almaya başlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı