Elektrik-Elektronik Mühendisliği hazırlık öğrencisine tavsiyeler

Buğra Yahşi

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar. Çukurova Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim. Şu an hazırlıktayım. Ben donanım, yazılım, elektronik, elektrik ve benzeri konularda kendimi geliştirmek istiyorum. Ama arkadaşlarım arasında bu konu açıldığında çok saçma şeyler öneriliyor, bazıları gülüp geçiyor. İnternet üzerinden arama yapıyorum yine de bilgi edinemiyorum tam olarak. Bana yardımcı olabilecek yönlendirebilecek biri lazım ya da en azından şuradan başla şu şekilde devam et diyecek biri. Nereden başlamalıyım, ne yapmalıyım? Hangi kitapları önerirsiniz? Hangi konular üzerine araştırma yapmalıyım? Teşekkür ederim. Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitapların %90'ı hikaye.
LEVEL, CHIP gibi yayınları takip edin. Technopat Sosyal'daki konuları takip edin, çözüm konularını takip edin.
İncelemeler ve diğer videoları takip edin. Sadece Technopat'la sınırlı kalmayabilirsin. TeknoSeyir'de gayet başarılı.

Arkadaşın dediği siteleri takip edebilirsin. Donanım konusunda temel olsun diyorsan MEGEP modülleri okuyabilirsin. Ama anlatım biraz eskidir. TAGEM takip edebilirsin. Üye olup dersleri izlemeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı