Çözüldü Elektrik kesintisi sonrası bilgisayar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Death_9

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar daha dün çalışıyordu bir Windows güncellemesi gelmişti yapayım dedim. Güncelleme olurken elektrik gitti şimdi açarken yükleme ekranı kararıyor ve sonra kapanıyor. Sonra yine geliyor hep böyle kalıyor.

Arkadaşlar daha dün çalışıyordu bir Windows güncellemesi gelmişti yapayım dedim. Güncelleme olurken elektrik gitti şimdi açarken yükleme ekranı kararıyor ve sonra kapanıyor. Sonra yine geliyor hep böyle kalıyor.
En mantıklısı temiz kurulum bana göre. Bu arada 1680ti diye kart mı varmış?

Aynı olay benim başıma geldi. Bilgisayarcı 50tlye yapmıştı. Kazığı yemişiz

Yapıyorum şu an Allah'tan BIOS açıldı da Secure Boot'u kapattım yoksa olmazdı şu an oluyor. Düzenleme Windows kurulum ekranı geldi şu an kuruyorum.
Hepinize sonsuz teşekkür ederim bu sistem gitseydi ben ne yapardım sağ olun sorunsuz bir şekilde çalışıyor bir daha güncelleme yapmayacağım aygıt yöneticisinden de baktım tüm sürücüler var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı