Elektrik kesintisi sonrası PC açılmıyor

Pentium G4560

Kilopat
Elektrik saniyelik gitti geldi modem etkilenmedi bile ama PC kapandı geri açılmıyor. Sorun ne olabilir ne önerirsiniz?

Yanık kokusu gelmedi fanlar dönmüyor, hiçbir şekilde güç gelmiyor.

Sen daha fazla kurcalayıp diğer parçaları da kullanılmaz hale getirme kardeşim götür bir bilgisayarcıya baksın artık, sağlık olsun vardır onda da bir hayır.
Tanıdık bilgisayarcıya götürdüm usta, kısa devre yapmasına rağmen çalışmadı. Sanırım komple gitti PSU. Bir yakını PSU tamir ediyormuş ona gönderecek ama kısa devreye rağmen çalışmadığı için yapılacağına garanti veremem dedi.

Tanıdık bilgisayarcıya götürdüm usta, kısa devre yapmasına rağmen çalışmadı. Sanırım komple gitti PSU. Bir yakını PSU tamir ediyormuş ona gönderecek ama kısa devreye rağmen çalışmadığı için yapılacağına garanti veremem dedi.
Bence o PSU yu yapmasın zaten. Hem dandik hem tamirli ağır sınıf patlayıcı oluyor artık.

Teşekkürler öneriniz için. Peki THERMALTAKE Litepower 550W 120mm Fanlı PSU | ITOPYA

Bu nasıldır sizce?

Ben 650W lisini kullanıyorum 80+ çok iyi hiç yarı yolda bırakmadı ve oyun oynarken çok kez elektrik gitmişti ve hala sapasağlam

.

Yeni konular

Geri
Yukarı