Elektrik mühendisi olmak

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Ben daha 6.sınıfım. Ama şöyle bir planım var diyelim ki normal bir anadolu lisesine gittim (imam hatip mesleki teknik falan değil)oradan çok calışmayla iyi bir elektrik muhendisi olabilir miyim?

Not; derslerik cok iyi özellikle Matematik İngilizce ve fen bir de ailemin maddi durumu her yönden var. Benimde hayallerim var. Kendimi calisarak garantiye almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha 6.sınıfım. Ama şöyle bir planım var diyelim ki normal bir anadolu lisesine gittim (imam hatip mesleki teknik falan değil)oradan çok calışmayla iyi bir elektrik muhendisi olabilir miyim?

Not; derslerik cok iyi özellikle Matematik İngilizce ve fen bir de ailemin maddi durumu her yönden var. Benimde hayallerim var. Kendimi calisarak garantiye almak istiyorum.
Tabii ki olabilirsin. Elektrik Mühendisliği'ni seçmekte özel bir neden var mı peki?

Daha meslek seçimin için çok erken dostum. Ben bilgisayar mühendisi bir abin olarak ilginin daha çok değişeceğini söyleyebilirim. Elektrik mühendisliği ise önermiyorum. Elektronik mühendisliği daha önü açık ve sağlam bir bölüm.

Ben ilkokulda beyin cerrahı, ortaokulda mimar, lisede elektronik mühendisi olmak istemiş ve sonunda yüksek unvanını da eklemiş bir bilgisayar mühendisiyim. John Lennon'ın güzel bir sözü vardır. Hayat sen planlar yaparken başına gelen şeydir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı