Elektrik tesisatının oyuna etkisi olur mu?

Elektrikle alakası olduğunu düşünmüyorum. Modeme bağlı gri kablodan kaynaklı bir sıkıntı olabilir veya sadece bir ping sorunudur diye düşünüyorum. Telefonunuzun internetiyle oynamayı deneyin bir de aynı sıkıntıyla karşılaşacak mısınız?

Hocam akıcı değil diyorum. Eskiden beri oynuyorum bu oyunu diğer PC'lerde böyle bir şeye şahit olmadım.
Hocam siz en iyisi bunu kanıtlayabilmek için herhangi bir oyundan bir süre video kaydedip buraya atın. Yoksa kimsenin tam anlayabileceğini veya inanacağını sanmıyorum.

Hocam akıcı değil diyorum. Eskiden beri oynuyorum bu oyunu diğer PC'lerde böyle bir şeye şahit olmadım.
MSI Afterburner indirin ve kurulum esnasında RivaTuner Statistics Server'i indirmesine izin verin. MSI Afterburner ekranında overclock yapmanızı sağlayan şeylere dokunmadan OSD bilgi ekranıyla oyunda değerlerinizi gösterme işini yapın. İnternette rehberler var. Daha sonra oyun içerisinde sıcaklık ve kullanım değerlerini ekran görüntüsü çekerek atın.

VAC ban yerseniz sorumluluk almıyorum. Tehlikeli bir program değil ve Steam forumlarında VAC'e sebep olmayacağı yazıyor.

Buradan indirin: Afterburner (msi.com)

Değerlerinizde bir sıkıntı yoksa sorun ping kaynaklıdır. Sunucuya olan uzaklığınız veya kasadaki kablonun monitöre olan uzaklığı da soru olabilir.

Bu testi uygulayarak sonuçları gönderin: Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Elektrikle alakalı olma olasılığı bana göre sıfır. Mantıken ya sistemi besleyecek kadar elektrik verir ya da voltaj düşüşleri yaşatır sistemde açılıp kapanma gibi anlık durumlar oluşur. Ya monitör görüntüyü keser ya da kasa reset atar.

MSI Afterburner indirin ve kurulum esnasında RivaTuner statistics Server'i indirmesine izin verin. MSI Afterburner ekranında overclock yapmanızı sağlayan şeylere dokunmadan OSD bilgi ekranıyla oyunda değerlerinizi gösterme işini yapın. İnternette rehberler var. Daha sonra oyun içerisinde sıcaklık ve kullanım değerlerini ekran görüntüsü çekerek atın.

VAC ban yerseniz sorumluluk almıyorum. Tehlikeli bir program değil ve Steam forumlarında VAC'e sebep olmayacağı yazıyor.

Değerlerinizde bir sıkıntı yoksa sorun ping kaynaklıdır. Sunucuya olan uzaklığınız veya kasadaki kablonun monitöre olan uzaklığı da soru olabilir.

Bu testi uygulayarak sonuçları gönderin: Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Tamamdır.
Aksam eve geçtiğim zaman fotografini atacagim.
MSI Afterburner indirin ve kurulum esnasında RivaTuner Statistics Server'i indirmesine izin verin. MSI Afterburner ekranında overclock yapmanızı sağlayan şeylere dokunmadan OSD bilgi ekranıyla oyunda değerlerinizi gösterme işini yapın. İnternette rehberler var. Daha sonra oyun içerisinde sıcaklık ve kullanım değerlerini ekran görüntüsü çekerek atın.

foto1.png
foto 2.png

Son düzenleme:
Ev tesisatının topraklama kısmını kontrol kalemiyle kontrol edin bakalım. Topraklama yoksa evde, PSU eksi kutbunda statik elektrik kalır. O da stabiliteyi bozabilir.

Her hangi bir prizin toprak kısmını kontrol edin bir şey yoksa PC'nin bağlı olduğu (PC bağlı ve çalışırken) prizi kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı