Elektrikler gidip geldikden sonra internet yarım saat kadar gelmemesi

Alonso

Hectopat
LoL oynarken elektrikler gitti 5 dakika içinde geldi ancak internet yarım saat gelmedi 20 dakikalık leaverbuster cezası yedim. Bu ilk defada olmuyor bıktım artık bu durumdan.
Var mı benim gibi bir sorun yaşayan, çözümü var mı?

Yeni modem aldığımda oldu bu durum. Sanırım internet bağlantı türünü otomatik algılama sisteminden kaynaklı. Hangi modem kullanıyorsunuz?

Modem arayuzune girip xDSL istatistiklerini bizimle paylasir misin? Hangi modemi kullaniyorsun?

Sorunun daha once de olmasi garip, hattinizin saglikli olmadiginin gorusundeyim.

Bu durumun modem ile alakası olduğunu sanmıyorum. Bende de eskiden bu durum oluyordu en son 10 saniyede bir kopmaya başladı. En sonunda tüm mahallede internet gitti. 1 ay boyunca mahallecek TT'ye sorun bildirdik ve 1 ayda zorla zor lanet saha dolaplarında ki devre kartını değiştirdiler. Devre kartı yanmıştı.

Bu durumun modem ile alakası olduğunu sanmıyorum. Bende de eskiden bu durum oluyordu en son 10 saniyede bir kopmaya başladı. En sonunda tüm mahallede internet gitti. 1 ay boyunca mahallecek TT'ye sorun bildirdik ve 1 ayda zorla zor lanet saha dolaplarında ki devre kartını değiştirdiler. Devre kartı yanmıştı.
Ben zaten kesinlikle modem ile alakalı diye bir tabir kullanmadım. Benim başıma yeni modem aldığımda gelmişti otomatik algılamayı kapatıp kendim elle girince kısa sürede internetim gelmeye başladı belki öyle bir durum olabilir diye yazdım.
Fiber altyapısı ise zaten modemlik bir durum yok. Bunun için TT ile görüşmeniz gerekiyor.

Ben zaten kesinlikle modem ile alakalı diye bir tabir kullanmadım. Benim başıma yeni modem aldığımda gelmişti otomatik algılamayı kapatıp kendim elle girince kısa sürede internetim gelmeye başladı belki öyle bir durum olabilir diye yazdım.
Fiber altyapısı ise zaten modemlik bir durum yok. Bunun için TT ile görüşmeniz gerekiyor.
Yok hocam bende bir şey demedim zaten. Sadece düşünmüyorum dedim tabiki tecrübelerimizi anlatalım insanlar yararlansinlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı