Çözüldü Elektrikler kesildi ve ekran gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

efeberkc

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bugün oyun oynuyordum ve elektrikler gitti. Elektrikler geldiğinde bilgisayarın güç tuşuna bastım. Fakat monitöre görüntü gelmedi. O an direkt bir şey yanmış mı diye yanık kokusu var mı diye baktım ve yoktu. Sizce sorun neyde olabilir?(kablolar takılı mı diye kontrol ettim.)

Arkadaşlar selam, bugün oyun oynuyordum ve elektrikler gitti. Elektrikler geldiğinde bilgisayarın güç tuşuna bastım. Fakat monitöre görüntü gelmedi. O an direkt bir şey yanmış mı diye yanık kokusu var mı diye baktım ve yoktu. Sizce sorun neyde olabilir?(kablolar takılı mı diye kontrol ettim.)
Hocam PSU'nuz nedir?

BIOS sıfırlamayı deneyin.

Hocam PSU'nuz nedir?

Cooler Master'ın MasterCase H500 ARGB 750W 80+ modeli.
PSU fişini çekin ve 10-15 dakika bekleyin. Ardından tekrar başlatın bilgisayarı.

Tamamdır deneyeceğim.
Donanımlardan biri zarar görmüş olabilir. İmkan varsa farklı bir bilgisayarda donanımları deneyip hangi donanımda sorun olduğunu bulabilirsiniz.

Maalesef deneyebileceğim başka bir bilgisayar yok.

Geri
Yukarı