Elektrikli Araçlara ÖTV Zammı

Böyle Taycanı alan düşünmez diyorsun iyi hoş ama. Benim aracı satıp, üzerine nakit ekleyeceğiz. Bu kadar da kolay değil. Bir anda 850.000 eklemek kolay da değil. Benim evim katlarım vs. de yok. Sadece arabamı satıp üstünü baba tamamlıyor. O zaman Taycan alana zam hiç önemli değil. Her seferinde 150k koyar üzerine :)
Hocam bırak 850'yi 50 ekle öp başına koy o ne ya :D:D:D.
@326001 bence sen boşver elektriği onu bunu, sana bir Passat alalım, çift turbolar uçurursun. Elektrikli araç dediğin ne ya, 4'te yaptırdıkları ampullü motorlu elektrik devresi gibi bambasit bir şey.
Hem de W8, şakaya gelmez :D. Malum bu motorun akrabaları Bentley W12 ve Bugatti W16.
Şöyle bir şey de iyi gider he, ne memuru emisyon bey? 😂

Hocam bırak 850'yi 50 ekle öp başına koy o ne ya :D:D:D.
@326001 bence sen boşver elektriği onu bunu, sana bir Passat alalım, çift turbolar uçurursun. Elektrikli araç dediğin ne ya, 4'te yaptırdıkları ampullü motorlu elektrik devresi gibi bambasit bir şey.
Hem de W8, şakaya gelmez :D. Malum bu motorun akrabaları Bentley W12 ve Bugatti W16.
Şöyle bir şey de iyi gider he, ne memuru emisyon bey? 😂
Bunlar da güzel makineler. Ama hayalim olan araba 100 HP olsa bile o daha güzel gelir bana :)
Hem Taycan hafife alınacak makine değil. 400 HP ve elektrikli araba, şu ana kadar yazılım yaptırdığım tüm araçlara 4 boy atar :D
Ek olarak, Performance Plus battery ( 380 Hp ) + Launch Control ile ( 476 Hp) Yani o W8 araçları dikiz aynasından bile göremez belki o kadar boy atar.

Bunlar da güzel makineler. Ama hayalim olan araba 100 HP olsa bile o daha güzel gelir bana :)
Hem Taycan hafife alınacak makine değil. 400 HP ve elektrikli araba, şu ana kadar yazılım yaptırdığım tüm araçlara 4 boy atar :D
Ek olarak, Performance Plus battery ( 380 Hp ) + Launch Control ile ( 476 Hp) Yani o W8 araçları dikiz aynasından bile göremez belki o kadar boy atar.
O Q7'ye Stage 2 atsan uçak çekersin. Stok hali bile 1000NM torka sahip.

Geri
Yukarı