Elektrikli Bisiklet Önerisi

Liberteen

Hectopat
Yer
China
Selam Technopatçılar 🙋‍♂️

Başlıkta belirttiğim gibi elektrikli bisiklet önerilerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Şehir içi kullanımda kolaylık sağlaması için elektrikli olmasını da istiyorum. Özellikle yokuş yukarı sürüşlerde de kolaylık sağlaması açısından tercih ediyorum.

Herhangi bir bütçe yok. Ancak bütçe belirtmemiş olmamdan dolayı da astronomik rakamlarda elektrikli bisiklet önerisi yapmazsanız sevinirim. 😄

Mümkün olan en düşük fiyata sahip elektrikli bisikleti almayı planlıyorum. Ortalama bir elektrikli bisiklet işimi görecektir. Bu piyasada hangi marka iyidir hiçbir fikrim yok. Klasik bisikletleri biliyorum sadece. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 🙂

Selam Technopatçılar 🙋‍♂️

Başlıkta belirttiğim gibi elektrikli bisiklet önerilerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Şehir içi kullanımda kolaylık sağlaması için elektrikli olmasını da istiyorum. Özellikle yokuş yukarı sürüşlerde de kolaylık sağlaması açısından tercih ediyorum.

Herhangi bir bütçe yok. Ancak bütçe belirtmemiş olmamdan dolayı da astronomik rakamlarda elektrikli bisiklet önerisi yapmazsanız sevinirim. 😄

Mümkün olan en düşük fiyata sahip elektrikli bisikleti almayı planlıyorum. Ortalama bir elektrikli bisiklet işimi görecektir. Bu piyasada hangi marka iyidir hiçbir fikrim yok. Klasik bisikletleri biliyorum sadece. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 🙂
Ne tür bisiklet tercih ediyorsun?
-yol yarış
-tur/trekking
-offroad/dağ
-hardtrail
-freeride
-katlanı hybrid
-BMX
-Hybrid electric (üstteki hepsi)
nasıl bir şeye binmek istediğinin örnek görselini atarsan güzel olur.

Ben dikkatli yavaş giderim toprağa girmem asfalttayım diyorsan.
Crossmis yeterli sana. 5-6k'ya var.
1674772905902.png

Ben senin gibi deli'yim diyorsan dağa taşa çıkarım taştan taşa atlar kaldırımdan kaldırıma uçarım diyorsan. Rally Cross öneririm. :
rBNaFV8blqaAFiT3AAQ2NihfllA158.jpg

Şahsen ben Mosso wildrush Xtreme 29" sertleştirilmiş titanium kasa kullanıyorum kaç defa duvara girdim allah bilir bana mısın demiyor. Tabii hybrid değil.

Ayrıca istanbulda bulunuyorsan gel birlikte gezelim :D

Ne tür bisiklet tercih ediyorsun?
-yol yarış
-tur/trekking
-offroad/dağ
-hardtrail
-freeride
-katlanı hybrid
-BMX
-Hybrid electric (üstteki hepsi)
nasıl bir şeye binmek istediğinin örnek görselini atarsan güzel olur.

Ben dikkatli yavaş giderim toprağa girmem asfalttayım diyorsan.
Crossmis yeterli sana. 5-6k'ya var.
Eki Görüntüle 1646745
Ben senin gibi deli'yim diyorsan dağa taşa çıkarım taştan taşa atlar kaldırımdan kaldırıma uçarım diyorsan. Rally Cross öneririm. :Eki Görüntüle 1646746

Şahsen ben Mosso wildrush Xtreme 29" sertleştirilmiş titanium kasa kullanıyorum kaç defa duvara girdim allah bilir bana mısın demiyor. Tabii hybrid değil.

Ayrıca istanbulda bulunuyorsan gel birlikte gezelim :D
Cevabın için teşekkür ederim Viora.

Yol, offroad, freeride tür bakıyorum. Attığın bisikleti inceleyeceğim. Başka alternatif biliyorsan paylaşırsan sevinirim.

İstanbul'da Anadolu yakasındayım bu arada. 🙂

Cevabın için teşekkür ederim Viora.

Yol, offroad, freeride tür bakıyorum. Attığın bisikleti inceleyeceğim. Başka alternatif biliyorsan paylaşırsan sevinirim.

İstanbul'da Anadolu yakasındayım bu arada. 🙂
Aynı yerdeyiz o zaman... Eyüpsultan taraflarına yakınsan dilersen bir gün beraber bisiklet mekanına gidelim. Ben de bir sürü parça almalıyım bisikletimin içinden geçtim çünkü. Orada gösterebileceğim yüzlerce bisiklet var.

Offroad alman daha iyi olur ne kadar yorsa da pedal halinde kışta karda toprakta bana mısın demez. Yol bisikleti hızlı ve az yorar ama trafikte çok kırılgan olursun ve kaldırıma çıkma zorunluluğu olunca berbat olur. Freerider güzel ama bakımı tuzlu .D

Yeni konular

Geri
Yukarı