Elektrikli scooter için şifreli bisiklet kilidi tavsiyesi

LionelMaradona

Hectopat
Elektrikli Scooter'ı park ederken korumak amaçlı güçlü kilit arıyorum. Halat şeklinde ve şifreli olmasını istiyorum. Fazla uzun olmasa da olur. Lütfen tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olsun.

Martı gibi gövdeye sabit olmadıkça herhangi bir kilidin işe yarayacağını sanmıyorum açıkçası.

Martı gibi gövdeye sabit olmadıkça herhangi bir kilidin işe yarayacağını sanmıyorum açıkçası.
Citymate Pro 500 scooter. Bahsettiğiniz konuyla ilgili sorunum olsaydı bu konuyu açmazdım.
2.jpg

Şöyle kaliteli bir şey önerirse arkadaşlar, ben de alacağım.
Yale Standart Şifreli Kablolu Bisiklet Kilidi - YCC1/10/185/1 : Amazon.com.tr: Spor ve Outdoor

Bunu aldım az önce. İki yıl garantisi var ve güvenlik 10/5 almış. Daha fazla puan alan şifreli halat görmedim. Eğer bisiklet için alacaksanız U tipi olan modelini alın. Ömür boyu garantisi varmış. 210-270 lira arası ama beraberinde 120 cm halatta gönderiyorlar. Halatlarla ön-arka lastiği bağlayıp kadronun ortasından halatların ucuna gelecek şekilde U çeliği geçirirseniz çok güvenli olur. 10/10 puan almış U tipi modeli bu arada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tecrübeli arkadaşlar "daha iyisi var" derlerse siparişi iptal edip, önerdiklerini alabilirim.

Son düzenleme:
Citymate Pro 500 scooter. Bahsettiğiniz konuyla ilgili sorunum olsaydı bu konuyu açmazdım.Eki Görüntüle 1274343

Yale Standart Şifreli Kablolu Bisiklet Kilidi - YCC1/10/185/1 : Amazon.com.tr: Spor ve Outdoor

Bunu aldım az önce. İki yıl garantisi var ve güvenlik 10/5 almış. Daha fazla puan alan şifreli halat görmedim. Eğer bisiklet için alacaksanız U tipi olan modelini alın. Ömür boyu garantisi varmış. 210-270 lira arası ama beraberinde 120 cm halatta gönderiyorlar. Halatlarla ön-arka lastiği bağlayıp kadronun ortasından halatların ucuna gelecek şekilde U çeliği geçirirseniz çok güvenli olur. 10/10 puan almış U tipi modeli bu arada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tecrübeli arkadaşlar "daha iyisi var" derlerse siparişi iptal edip, önerdiklerini alabilirim.
U tipi dediğiniz "Bisiklet kilidi güvenlik kablosu" mu, 53,90 TL olan?
Ben Mi Pro 2 için alacağım ama bisiklet kilidi de lazımdı, uygun bir şeyse alabilirim.
210-270 TL demişsiniz ama bende şu şekilde gözüküyor, sadece 2 seçenek var.
Screenshot_2022-01-18-23-10-26-261_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı