Elektrikli scooter tavsiyesi

Yaşadığım yerde iniş ve yokuş hiç yok denilecek kadar var. Olanlarda %2-3 eğimliler. evim ve iş yerime geçirip çıkarmakta zorlanmam. Ağır olsa da sorun olmaz benim için. Ama biraz daha uygun bütçeli alsam mantıksız mı olur ?
Size bu fiyat bandında üç farklı ürün tavsiye edebilrim.

Xiaomi Mi 1S, Citymate X8 Sonic ve Onvo OV-007.

Xioami 1S 'i arada kullanıyorum. Benim kilomda bile yokuşlar hariç fena iş çıkartmıyor. Diğer markaları ben scooter araştırırken görmüştüm. Piyasada kullananları ara sıra görüyorum. Bir kaç kişi yolda görüp sordum. onlarda memnundu. Fakar benim tercihim Xiaomi den yana olurdu.

Bu tarz scooterları sanırım Çin de bir firma yapıyor. Scoowy, Skywalker. vb. gibi bir çok marka var ama ürün hep aynı ürün. Ben aldım geri iade ettim Scoowy 500 'ü. Bu kadar ağır ve kalıplı bir ürünün bir yerden bir yere taşımak ve saklamak çok zor. Üç defa kaldırıp indirince bel ağrım başlamıştı. Bu tarz ürünlerinde bendeki önemi taşınabilirliği ve araç bagajında az yer tutması.
Mi 1S daha güzel ve şık ve tok duruyor. Asansörlü olan Onvo'ya ne dersin ?

Yaşadığım yerde iniş ve yokuş hiç yok denilecek kadar var. Olanlarda %2-3 eğimliler. evim ve iş yerime geçirip çıkarmakta zorlanmam. Ağır olsa da sorun olmaz benim için. Ama biraz daha uygun bütçeli alsam mantıksız mı olur ?

Mi 1S daha güzel ve şık ve tok duruyor. Asansörlü olan Onvo'ya ne dersin ?
Onvo kullanmadım ama bir mağazada bulup incelemek lazım.

İyi günler arkadaşlar. Bütçe 6000-6500 civarı scooter önerilebiliceginiz var mı? Günlük 10 km yapacağım. Boy:1.74 kilo:60. Bütçeye göre Bood fw-h85b 350w scooter bulabildim tavsiye eder misiniz? Yada başka ürün tavsiyeniz var mı

İyi günler arkadaşlar. Bütçe 6000-6500 civarı scooter önerilebiliceginiz var mı? Günlük 10 km yapacağım. Boy:1.74 kilo:60. Bütçeye göre Bood FW-H85b 350W scooter bulabildim tavsiye eder misiniz? Ya da başka ürün tavsiyeniz var mı?

Tavsiye etmem. İlk elektrikli scooterim aynı modeldi, yokuş çıkmıyor ve üzerine çok ısınıp kapanıyor.

Onun yerine 2. el Xiaomi scooter essential alabilirsin, ama dikkatli ol piyasada çok çakma var.

Selam konuyu hortlatacağım kusura bakmayın.

Boyum 190 72kiloyum.
12000TL bütçem var.
Malzeme kalitesi iyi ve güçlü bir scooter istiyorum ağırlığı önemsiz.
Önerileriniz nelerdir?
Önerileriniz haricinde Onvo OV12 ve navee N65 hakındaki fikrinizi öğrenebilir miyim?

Selam konuyu hortlatacağım kusura bakmayın.

Boyum 190 72kiloyum.
12000TL bütçem var.
Malzeme kalitesi iyi ve güçlü bir scooter istiyorum ağırlığı önemsiz.
Önerileriniz nelerdir?
Önerileriniz haricinde Onvo OV12 ve navee N65 hakındaki fikrinizi öğrenebilir miyim?

Onvo kadar kötüsü olamaz. Navee şahsen çok da mükemmel değil aynı şekilde. Ama alacaksanız kaboo veya Xiaomi'den şaşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı