Elektro gitar önerisi

Arda krpn

Centipat
Daha önce hiç elektro gitar çalmadım ama çok fazla hevesliyim dinlediğim gruplar dream theater gojira alice ın chains System of a dawn vb Nirvana Metallica falan da dinlerim. Aklımda schecter C-1 veya cort KX100 vardı fiyat aralığı 1500-2000TL.

Genelde metal dinliyorsunuz anladığım kadarıyla. Çift humbucker'lı bir gitar size iyi gidecektir fakat Nirvana şarkılarında pek iyi bir performans vermeyebilir. Bunu göz önünde bulundurun. Önerilerim aşağıdadır:
Üstteki ikisi aynı, tek fark renkleri.

Genelde metal dinliyorsunuz anladığım kadarıyla. Çift Humbucker'lı bir gitar size iyi gidecektir fakat Nirvana şarkılarında pek iyi bir performans vermeyebilir. Bunu göz önünde bulundurun. Önerilerim aşağıdadır:
Üstteki ikisi aynı, tek fark renkleri.

2. el almak istemiyorum da mümkünse 0 atabilir misiniz? ve evet metal dinliyorum

Aynı bütçede ikinci el yerine sıfır alınmak istenirse kalite çok düşer. Kendi gitarımdan örnek vereyim. Sıfırı 7.500 TL civarıyken ikinci el 2.000 TL'ye almıştım. İllaki sıfır isterseniz de aşağıdakileri öneririm:

Ibanez grg170 var bende. Metal çalacaksan tavsiye ediyorum. Geniş ton yelpazesi var. Distortion ve bas olarak fazla fazla tatmin eder.

Aynı bütçede ikinci el yerine sıfır alınmak istenirse kalite çok düşer. Kendi gitarımdan örnek vereyim. Sıfırı 7.500 TL civarıyken ikinci el 2.000 TL'ye almıştım. İllaki sıfır isterseniz de aşağıdakileri öneririm:

Anladım fakat yaşadığım yerde 2. el piyasası müzik aletlerinde neredeyse 0 atığın gitarların hiçbiri olduğum yerde satılmıyor o yüzden sıfır istedim.

GeT açtırırsanız bir sıkıntı olmaz. Fiyat sanırım %10 civarı artıyordu fakat GeT sisteminde ürün elinize geçiyor, inceliyorsunuz. Beğenirseniz onaylıyorsunuz, para öyle karşı tarafa aktarılıyor. Beğenmezseniz geri gönderiyorsunuz paranız da sizde kalıyor. Beğenmezseniz dediğim de gitarın bir sorunu falan varsa, yoksa keyfi bir durum değil.

Geri
Yukarı