Elektrogitar önerisi

Bu gitar metal tadi verir mi peki calmak istesem.
İki humbucker kadar metal tadi vermez hocam. Sert bir şeyler çalacaksanız H-H manyetiklere bakın. Jackson , Schecter , LTD gibi markalar iyidir onları da öneriririm.
Aslinda pedal metal pedali ile o tadi alabilirsin. Bende hsh gitar var ve mxr full bore metal var cok saglam sesler aliom.

Bende ibanez rg350dx var daha yeni 2500 e aldim

Aslinda pedal metal pedali ile o tadi alabilirsin. Bende hsh gitar var ve mxr Full bore metal var cok saglam sesler alıyorum.

Bende Ibanez RG350DX var daha yeni 2500'e aldim.

7000 kadar bütçem var benim sadece gitara ama cift humbucker daha guzel geliyor sesi cift humbucker ile duman manga o tarz calinir mi hos olur mu?
Metehaen diye arkadas var onunda videolarina bakabilirsin onun tarzi sarkilar calmak istiyorum bende.

7000 kadar bütçem var benim sadece gitara ama cift humbucker daha guzel geliyor sesi cift humbucker ile duman manga o tarz calinir mi hos olur mu?
Metehaen diye arkadas var onunda videolarina bakabilirsin onun tarzi sarkilar calmak istiyorum bende.
Yani bence cok sert olur cift humbucer ama yinede siz bilirsiniz hss veya hsh tercih etmenizi oneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı