Elektrogitar sesi kötü geliyor

Yexioth

Femtopat
UMC22 ses kartım var. ASIO4ALL driverını kullanıyorum. Amfi simulasyonunda clean amfinin sesi güzel geliyor fakat distortion metal amfiye gecince ses aşırı kötüleşiyor. Sorunu bilen var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
UMC22 ses kartım var. ASIO4ALL driverını kullanıyorum. Amfi simulasyonunda clean amfinin sesi güzel geliyor fakat distortion metal amfiye gecince ses aşırı kötüleşiyor. Sorunu bilen var mı acaba?

Kayıt paylaşın.
"Kötü" dediğiniz şeyin sizin çalamıyor oluşunuzun mu? Yoksa program / ekipman kaynaklı bir sorun olduğunu anlayabilelim.

Kayıt paylaşın.
"Kötü" dediğiniz şeyin sizin çalamıyor oluşunuzun mu? Yoksa program / ekipman kaynaklı bir sorun olduğunu anlayabilelim.

Distortion da ses tarif edilemez şekilde kötü geliyor benim çalmamdan kaynaklı bir şey değil bu. Ekipman kaynaklı sorun. Başka bir bilgisayarda da denedim yine ses kötü geliyor.

Kayıt paylaşın.

Normal bir distortion sesi gibi gelmiyor yanından bile geçemez ses aşırı bozuk distortion

Kayıt paylaşmadığınızda "kötü" dediğiniz şeyin neye karşılık geldiğini bilemeyiz.

Kayıt paylaşılıyor mu? Bulamadım da

Kayıt paylaşın.

Distortion tonunu alamıyorum ses aşırı kötü ve bozuk geliyor bu sese distortion denmez.
Kulak öldüren denir gerçekten aşırı kötü ve manasız bir ses fakat gözlemlediğim kadarıyla.
Clean bir amfi kullandığımda amfi simülasyonunda ses normal geliyor fakat.
Distortion da aşırı bozuk berbat anlaşılması güç bir ses alıyorum sorunun çözümünü 6
Aydır arıyorum ve bulamıyorum mesela ses kartından Direct monitör e aldığımda da
Ses de bir sıkıntı yok fakat dediğim gibi amfi simulasyonunda distortion sesi aşırı berbat.

Distortion tonunu alamıyorum ses aşırı kötü ve bozuk geliyor bu sese distortion denmez.
Kulak öldüren denir gerçekten aşırı kötü ve manasız bir ses fakat gözlemlediğim kadarıyla.
Clean bir amfi kullandığımda amfi simülasyonunda ses normal geliyor fakat.
Distortion da aşırı bozuk berbat anlaşılması güç bir ses alıyorum sorunun çözümünü 6
Aydır arıyorum ve bulamıyorum mesela ses kartından Direct monitör e aldığımda da
Ses de bir sıkıntı yok fakat dediğim gibi amfi simulasyonunda distortion sesi aşırı berbat.

Tahminim, daha önce hiç gerçek amfi ve stompbox kullanmadınız. Kendi tonunuzu yapmayı öğrenemediğiniz için de hazır presetler kullanıyorsunuz.

Kimse sizin çalımınız ile dalga geçmez. Sorununuzu çözmenizin ve yardım alabilmenizin tek yolu; Kayıt paylaşın.

Geri
Yukarı