Elektronik bateri önerisi

ruinedsa

Hectopat
Öncelikle selamlar, çalışma Pad'i ile biraz pratiğim var ve çok hevesliyim. On beş yaşında başlayan biri için çok geç olur mu? İkinci ele güvenilebilir mi?

Ve en önemlisi 3500-5000 TL arası bir elektronik bateri almak istiyorum. Sıfır olur, ikinci el olur fark etmez. Davul bakımından tom bir, tom iki, tom üç. Kick ve snare tomlardan bir tanesi olmazsa da olur, çok sıkıntı olmaz. Ziller konusunda da dört diye düşündüm ama üç olsa da sıkıntı yok. İkinci ele güvenilir diyorsanız eğer medelli DD514 tarzı düşündüm. Dolu dolu gözüktü bana, ayrıca bütçe işin içine girince Roland veyahut Yamaha gibi markalar çok aklıma gelmedi. Daha ucuz markalar almak da içimi ferahlatmaz yani yine de siz ne önerirsiniz benim için? Ya da direkt sıfır alırım, başka bir seçenek. İkinci ele güven olur derseniz ne önerirsiniz? Müzik tarzım ne kadar etkiler bilmiyorum ama yine de söyleyeyim; ben rock çeşitleri, belki birazcık pop dinlerim.

Sizi sıkmayacaksa eğer bir sorum daha var: Eğer sıfır alırsam ondan sonra ekstra bir kick ya da ne bileyim herhangi bir şey almam gerekir mi? Yani demek istediğim aldığım seti çalmama, düzgünce çalmama engel olacak bir şey var mıdır?
Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı