Elektronik sigara ‘check atomizer’ hatası

Emprialyx

Hectopat
Merhaba Technopat Sosyal üyeleri umarım gününüz güzel geçiyordur. Arkadaşlar elektronik sigaranın çalışması için düğmesine bastığımda check atomizer hatası alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Başına böyle bir olay gelmiş olan veya bunun çözümü hakkında video bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba Technopat Sosyal üyeleri umarım gününüz güzel geçiyordur. Arkadaşlar elektronik sigaranın çalışması için düğmesine bastığımda check atomizer hatası alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Başına böyle bir olay gelmiş olan veya bunun çözümü hakkında video bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Islanmış kısa devre falan yapmış olabilir kardeşim.

Coil tanka oturmamış ya da tank gövdeye oturmamış. Ya da daha kötüsü güç veremiyor başka bir sebepten. Vaporesso'da hiç yaşamadım ama Eleaf ile böyle bir sorun yaşamıştım. Atomizer dediği yer zaten coil. Tank ile de ilişkisi var onlar düzgün oturmazsa birbirine ve gövdeye, bu hatayı verebilir. Cihazlardan birinde bu sorunu çözemedim. Kontrolcü arızalı diye attım kenara.

Yeni konular

Geri
Yukarı